THE POP UP!

INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA

CO JE TO  THE POP UP?

Interaktivní výstava The Pop Up je PRVNÍ svého druhu v Praze. Skládá se z devíti snových místností, ve kterých se můžete uvolnit, zasmát se a prožít atmosféru jednotlivých instalací. The Pop Up je dynamické místo, kde i sami návštěvníci mohou zanechat kus ze sebe a tím pozměnit nádech jednotlivých místností.

Z The Pop Up si odnesete nejenom jedinečký zážitek a lepší náladu, ale i originální fotky!

Vstupenky

Prohlídka trvá 90 min. Jednotlivé skupinky, by se neměly navzájem potkávat. V případě zájmu o vstup se svým fotografem/kou nám prosím napište a domluvíme se na individuálním čase. V rámci zakoupení vstupenky není dovoleno se v prostorách převlékat. Děkujeme za pochopením a těšíme se na vás.

Cena s rezervací a platbou online 

Dítě (0-18 let)

165 Kč

Dospělý (nad 18 let)

195 Kč

Rodina (2 děti+2 dospělí)

645 Kč

Cena bez rezervace s platbou na místě

Dítě (0-18 let)

245 Kč

Dospělý (nad 18 let)

295 Kč

Rodina (2 děti+2 dospělí)

795 Kč

Možnost pronájmu celých prostor

Rádi byste u nás uspořádali jednu z akcí níže? Napište nám na info@thepopup.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 774 361 097.

Těšíme se!

Oslava narozenin

Narozeninová oslava v The Pop Up

Originální místo pro oslavy! Nezapomenutelný zážitek pro děti i dospělé. Možnost uzpůsobení místností k narozeninovým oslavám – zdarma zapůjčení stolů, židlí, nádobí. Možnost přinesení si vlastního občerstvení.

Cena: 1 500 Kč/hodinu pronájmu

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou v The Pop Up

Chcete nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Zábavné místo, kde můžete pít, povídat si a zazít něco nevšedního? Začněte večer v The Pop Up, ze kterého můžete pokračovat do centra Prahy.

Cena: 1 500 Kč/hodinu pronájmu

Photoshoot

Profesionální focení v The Pop Up

Přáli byste si profesionální fotky vašich dětí, celé vaší rodinou nebo focení věnovat jako dárek? Nabízíme vám zábavné focení v originálních prostorech s talentovaným a zkušeným fotografem, který se přizpůsobí vašim představám. Také možnost pronájmu se svým vlastního profesionálním/neprofesionálním fotografem.

Cena: nekomerční focení 1 500 Kč/hodinu pronájmu, komerční focení po individuální domluvě

Společenské akce

Společenské akce v The Pop Up

Zážitkový komplex složený z několika interaktivních místností vytváří perfektní místo pro společenské akce. Možnost upravení místností pro workshopy, přednášky, networkingové akce a další společenské setkání.

Firemní akce

Firemní akce v The Pop Up

Prostor byl navržen primárně pro dospělé a řada našich spokojených zákazníků je tím důkazem. Jsme místem, kde se vaši zaměstnanci uvolní a zažijí něco zcela nového a neokoukaného. Perfektní místo pro vánoční večírky, školení, prezentace, předvádění nových produktů a dalších firemních akcí.

Školní akce

Školní akce v The Pop Up

The Pop Up je perfektním místem pro školní výlety, na které děti jen tak nezapomenou/ Originální školní focení tříd, ze kterého budou děti i rodiče nadšení./  Předávání vysvědčení na unikátním místě./ Školní akce, jako například seznamování prvňáků./ Netradiční vánoční besídky.

Napište nám

Naše události v The Pop Up!

První The Pop Up rychlé rande

3.9.2020 od 19:00

Už vás nebaví nechávat to na osudu? Přijďte na naše historicky první speed date neboli rychlé rande v The Pop Up, které je tentokrát pro věkovou skupinu 18-35 let. Nečekejte všask nudné formální prostředí. U nás se můžete těšit na výjímečný zážitek, dobré pití, něco malého na zub, plno úsměvů a možná i na pravou lásku.

Kapacita 20 míst, Cena 550,- (nutné zaplatit předem)

Kontakty

Z organizačních důvodů je pro focení s fotografem/kou vyhrazeno pondělí, úterý, čtvrtek a neděle. A to formou pronájmu celých prostor. Focení s fotografem/kou je ve středu, pátek a v sobotu zakázano. Děkujeme za pochopení.

Adresa

Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 – Podolí

info@thepopup.cz

tel: 774 361 097

Jak se k nám dostanete?

Tramvajová/autobusová zastávka Dvorce

Otevírací doba

Individuálně po domluvě (pronájem celých prostor pro vaší akci)

DenHodiny
PondělíIndividuálně po domluvě
ÚterýIndividuálně po domluvě
StředaIndividuálně po domluvě
ČtvrtekIndividuálně po domluvě
PátekIndividuálně po domluvě
SobotaIndividuálně po domluvě
NědeleIndividuálně po domluvě

Kde nás najdete

Sleduj nás

Všeobecné podmínky | Cookie | Částé otázky

@ 2019 – ThePopUP – Všechna práva vyhrazena

TRANSLATE