THE POP UP!

INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA

CO JE TO  THE POP UP?

Interaktivní výstava The Pop Up je PRVNÍ svého druhu v Praze. Skládá se z devíti snových místností, ve kterých se můžete uvolnit, zasmát se a prožít atmosféru jednotlivých instalací. The Pop Up je dynamické místo, kde i sami návštěvníci mohou zanechat kus ze sebe a tím pozměnit nádech jednotlivých místností.

Z The Pop Up si odnesete nejenom jedinečký zážitek a lepší náladu, ale i originální fotky!

Vstupenky

Prohlídka trvá 90 min. Jednotlivé skupinky, by se neměly navzájem potkávat. V případě zájmu o vstup se svým fotografem/kou nám prosím napište a domluvíme se na individuálním čase. V rámci zakoupení vstupenky není dovoleno se v prostorách převlékat. Děkujeme za pochopením a těšíme se na vás.

Cena s rezervací a platbou online 

Dítě (0-18 let)

165 Kč

Dospělý (nad 18 let)

195 Kč

Rodina (2 děti+2 dospělí)

645 Kč

Cena bez rezervace s platbou na místě

Dítě (0-18 let)

245 Kč

Dospělý (nad 18 let)

295 Kč

Rodina (2 děti+2 dospělí)

795 Kč

Možnost pronájmu celých prostor

Rádi byste u nás uspořádali jednu z akcí níže? Napište nám na info@thepopup.cz nebo nám zavolejte na tel. číslo 774 361 097.

Těšíme se!

Oslava narozenin

Narozeninová oslava v The Pop Up

Originální místo pro oslavy! Nezapomenutelný zážitek pro děti i dospělé. Možnost uzpůsobení místností k narozeninovým oslavám – zdarma zapůjčení stolů, židlí, nádobí. Možnost přinesení si vlastního občerstvení.

Cena: 1 500 Kč/hodinu pronájmu

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou v The Pop Up

Chcete nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Zábavné místo, kde můžete pít, povídat si a zazít něco nevšedního? Začněte večer v The Pop Up, ze kterého můžete pokračovat do centra Prahy.

Cena: 1 500 Kč/hodinu pronájmu

Photoshoot

Profesionální focení v The Pop Up

Přáli byste si profesionální fotky vašich dětí, celé vaší rodinou nebo focení věnovat jako dárek? Nabízíme vám zábavné focení v originálních prostorech s talentovaným a zkušeným fotografem, který se přizpůsobí vašim představám. Také možnost pronájmu se svým vlastního profesionálním/neprofesionálním fotografem.

Cena: nekomerční focení 1 500 Kč/hodinu pronájmu, komerční focení po individuální domluvě

Společenské akce

Společenské akce v The Pop Up

Zážitkový komplex složený z několika interaktivních místností vytváří perfektní místo pro společenské akce. Možnost upravení místností pro workshopy, přednášky, networkingové akce a další společenské setkání.

Firemní akce

Firemní akce v The Pop Up

Prostor byl navržen primárně pro dospělé a řada našich spokojených zákazníků je tím důkazem. Jsme místem, kde se vaši zaměstnanci uvolní a zažijí něco zcela nového a neokoukaného. Perfektní místo pro vánoční večírky, školení, prezentace, předvádění nových produktů a dalších firemních akcí.

Školní akce

Školní akce v The Pop Up

The Pop Up je perfektním místem pro školní výlety, na které děti jen tak nezapomenou/ Originální školní focení tříd, ze kterého budou děti i rodiče nadšení./  Předávání vysvědčení na unikátním místě./ Školní akce, jako například seznamování prvňáků./ Netradiční vánoční besídky.

Napište nám

Naše události v The Pop Up!

První The Pop Up rychlé rande

3.9.2020 od 19:00

Už vás nebaví nechávat to na osudu? Přijďte na naše historicky první speed date neboli rychlé rande v The Pop Up, které je tentokrát pro věkovou skupinu 18-35 let. Nečekejte všask nudné formální prostředí. U nás se můžete těšit na výjímečný zážitek, dobré pití, něco malého na zub, plno úsměvů a možná i na pravou lásku.

Kapacita 20 míst, Cena 550,- (nutné zaplatit předem)

Kontakty

Z organizačních důvodů je pro focení s fotografem/kou vyhrazeno pondělí, úterý, čtvrtek a neděle. A to formou pronájmu celých prostor. Focení s fotografem/kou je ve středu, pátek a v sobotu zakázano. Děkujeme za pochopení.

Adresa

Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 – Podolí

info@thepopup.cz

tel: 774 361 097

Jak se k nám dostanete?

Tramvajová/autobusová zastávka Dvorce

Otevírací doba

Individuálně po domluvě (pronájem celých prostor pro vaší akci)

DenHodiny
PondělíIndividuálně po domluvě
ÚterýIndividuálně po domluvě
Středa11:00 – 17:00
ČtvrtekIndividuálně po domluvě
Pátek11:00 – 17:00
Sobota11:00 – 17:00
NědeleIndividuálně po domluvě

Kde nás najdete

Sleduj nás

Všeobecné podmínky | Cookie | Částé otázky

@ 2019 – ThePopUP – Všechna práva vyhrazena

TRANSLATE