Částé otázky

JAK DLOUHO TRVÁ PROHLÍDKA V THE POP UP?

Skupina (>6 lidí): V případě pronájmu celých prostor máte veškeré místnosti jen a jen pro vás. A je jen na vás, v jakých místnostech strávíte kolik času.

Skupina (<6 lidí): Naše interaktivní prostory jsou navržené tak, aby se skupinky nemísily a navzájem si neničily jedinečný zážitek z každé místnosti. Proto skupinky do prostor The Pop Up pouštíme po 15 min blocích. Je tedy nutné přijít včas. Při prohlídce se prosím nevracejte do předešlých místností. Postupujte v jednom směru. Na konci celé prohlídky najdete východ. Prohlídka trvá okolo 60 min. Maximální čas strávený v prostorách je 90 min, tedy 1,5 hod.

KDE SE NACHÁZÍ VAŠE PRODEJNA?

Nacházíme se na adrese Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4. Tramvajová zastávka Dvorce. Autobusová zastávka Dvorce. Mapičku najdete ve spodní části naší webové stránky.

JE THE POP UP MUEZUM?

Rádi bychom zařadili náš prostor mezi směs obchodu a interaktivního pop up místa vytvořeného pro váš volný čas.

KOLIK STOJÍ VSTUPENKY?

3 možnosti:

  1. Rádi bychom si celé prostory pronajali pro firemní akci, soukromou akci – cena je variabilní podle počtu hodin. Napište nám prosím na info@thepopup.cz
  2. Cena, když jsem si zarezervoval/a vstupenku online – Dítě (do 18 let) 175 kč. Dospělý (18-100 let) 195 kč. Rodina (2 dospělý, 2 děti) 545 kč.
  3. Cena, když jsem si NEzarezervoval/a vstupenku online – Dítě (do 18 let) 245 kč. Dospělý (18-100 let) 295 kč. Rodina (2 dospělý, 2 děti) 795 kč.
CO TAM MŮŽEME DĚLAT?

The Pop Up jsou interaktivní prostory určené pro váš volný čas, firemní akce či soukromé akci. Je to místo, kde se můžete uvolnit, vyřádit, zažít něco nevšedního a být kreativní.

JAK SI MOHU ZAKOUPIT VSTUPENKY?

Vstupenky do našich prostor doporučujeme zarezervovat online přes naše stránky (tím předejdete zbytečnému čekání  na místě na volný časový úsek).

Při rezervaci je třeba rezervace ihned uhradit, jinak bude rezervace automaticky zrušená. Pokud budete mít problém s placením online, nebo byste chtěli zaplatit v hotovosti na místě, tak nás neváhejte kontaktovat na info@thepopup.cz.

 

JE TO URČENÉ PRO DĚTI?

Naše prostory jsou určeny pro všechny! Jedinečný zážitek si u nás užijí děti i dospělí. Každopádně pro děti pod 10 let je nutný doprovod, nebo písemný souhlas rodičů.

V KOLIK HODIN MUSÍM PŘIJÍT NA MŮJ ČASOVÝ LÍSTEK?

Měli byste dorazit na začátku vašeho 15min bloku, který jste si zakoupili (např. při zakoupené vstupence na časový blok 11:45-12:00 je nutné přijít nejpozději v 11:50). Lístek platí pouze pro zakoupené datum a čas. Pokud přijdete pozdě (v tomto případě po 12:00), tak Vaše vstupenka bohužel pozbývá platnosti.

Časové úseky jsou nastavené tak, aby váš zážitek nerušily ostatní skupinky a vy jste nerušili je.

EXISTUJÍ NĚJAKÁ SVĚTLA POUŽITÁ, KTERÉ VYVOLÁVAJÍ EPILEPTICKOU REAKCI?

Někde mohou být použity bleskové záblesky a blikající světla. Ti, kteří jsou náchylní k epileptickým záchvatům, by měli při vstupu do The Pop Up postupovat s obezřetností. V The Pop Up! jsou ve dvou místnostech použita zrcadla se zrcadlovými a odrazovými efekty osvětlení, které by při použití blesku mohly u citlivých jedinců způsobit podráždění.

VRÁTÍTE VSTUPENKY NEBO ZMĚNÍTE URČENÝ ČAS NA VSTUPENCE?

Všechny vstupenky jsou konečné a nevratné. Z jakéhokoli důvodu nemůžeme převádět lístky, protože máme pouze omezené množství lidí na časové období. Omlouváme se, ale žádné výjimky nelze učinit!

JSOU POVOLENÉ KOSTÝMY?

Budeme jedině rádi! Avšak žádné masky ani falešné zbraně jakéhokoliv druhu povolené uvnitř našich prostor nejsou.

CO SI MÁM S SEBOU VZÍT?

Přineste prosím vstupenky, jakékoliv platné ID a plně nabitý telefon/foťák. V prostorách je možnost uložení kabátů, tašek do zamykatelných skříněk.

JE THE POP UP OBCHOD PŘÍSTUPNÝ VOZÍČKÁŘŮM?

Kontaktujte nás prosím na našem emailu info@thepopup.cz. Určitě se domluvíme 🙂

MOHU SVŮJ LÍSTEK DÁT NĚKOMU JINÉMU?

Vstupenky jsou nevratné a nepřevoditelné. Každá vstupenka je na jméno. Jméno musí odpovídat Vašemu ID. V případě skupinové vstupenky musí jméno na vstupence odpovídat jménu na ID jednoho z návštěvníků. Ostatní osoby ve skupinové vstupence je možné zaměnit.

MŮŽE MÉ DÍTĚ PŘIJÍT BEZE MNE?

Veškeré děti do 10let musí mít doprovod dospělé osoby anebo písemný souhlas od rodičů.

BUDU MUSET ČEKAT ŘADU, NEŽ MĚ PUSTÍTE DOVNITŘ?

Ne! Při rezervaci vstupenky online si rezervujete i přesný čas vaší prohlídky. V žádné frontě tedy čekat nemusíte! V případě, že jste NEprovedli rezervaci online, vás do prostor pustíme ,co nejříve to bude možné. Bohužel negarantujeme, že to bude ihned.

Zarezervujte si tedy vsupenku, co nejříve!

 

KDY BUDE THE POP UP OBCHOD OTEVEŘEN?

Otevření pro menší skupinky (<6 osob) se koná od 1.prosince, každou sobotu od 10:00 do 17:00 hodin.  Pronájem celých prostor pro soukromou akci je možný kdykoliv během týdne od 7:00 do 24:00 hodin – v případě zájmu nás prosím kontaktujte na email info@thepopup.cz .

Sledujte nás na Instagramu @thepopup.cz pro všechny aktualizace a oznámení!

JSOU NA MÍSTĚ TOALETY?

Ano. Budou se vám líbit! 🙂

KOHO MŮŽU KONTAKTOVAT SE SPECIÁLNÍM POŽADAVKEM?

Vždy se vám pokusíme vyjít vstříc! Kontaktujte nás prosím na: info@thepopup.cz

BUDE MĚ DOPROVÁZET PRŮVODCE?

Ne! Můžete procházet každou místností po svém. Prostory jsou uzpůsobeny tak, že procházíte v jednom směru. A to z důvodu zamezení míchání cizích skupin dohromady. To by mohlo vést k znepříjemnění zážitku jak vašeho tak i druhé skupiny. Takže do již prošlých mísntností se prosím nevracejte.

CO JE THE POP UP?

The popup je kreativní prostor s prodejnou fotoaparátů a možností fotit se v zajímavém inspirativním místě, hrát si či odpočívat. A do toho se dozvědět i něco zajímavého.

KOLIK PLATÍ DĚTI DO 5 LET?

Naše prostory jsou především pro dospělé. Rádi ale uvítáme i malé děti. Naše prostory bohužel nejsou uzpůsobené tím, že nemají přebalovací pult ani kojící místnost apod.. Za předpokladu, že byste chtěli přijít, tak cena za vstupenku do 5ti let je stejná jako pro děti do 18.

CHTĚLI BYCHOM VYUŽÍT THE POP UP KE KOMERČNÍM ÚČELŮM

Pokud byste si chtěli přivést profesionálního fotografa, nafotit kampaň, natočit videoklip a nebo použít naše prostory pro jiné komerční účely, je nutné si celý prostor pronajmout. Ceny za pronájem Vám rádi sdělíme podle individuálních parametrů. Můžete nám napsat vaši představu přes kontaktní formulář, zavolat telefonem, nebo napsat email – info@thepopup.cz. Věříme, že se domluvíme na oboustranně výhodné spolupráci.

TRANSLATE