Částé otázky

Samozřejmě i to je možné! 🙂

The Pop UP! je perfektním místem k:

Společenským akcím jako jsou přednášky, workshopy, meetupy, networkingovéakce, ale také rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy  a podobně

Firemním akcím jako je přestavení nových produktů, firemní večírky, brainsotrmingy a teambuildingy.

V případě zájmu o uspořádání některé z těchto akcí nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@thepopup.cz, nebo nám zavolejte na: +420 774 361 097.

The Pop Up! je nový druh výstavy, kdy celá místnost je uměleckou instalací. Můžete se v ní procházet, interagovat s ní a být kreativní. Každá z místností má svojí vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru jednotlivých místností. V průběhu prohlíkdy se můžete dozvědět, jak a proč každá z instalací vznikla a splnit úkol, který se k tomu váže.

The Pop Up nabízí zajímavý zážitek, vytržení z každonenního života a vytváří i prostor pro to být kreativní a vše zdokumentovat.

Naše interaktivní prostory a systém rezervací jsou navržené tak, aby se skupinky nemísily, navzájem se nerušily a tak si neničily jedinečný zážitek z každé místnosti. Proto skupinky do prostor The Pop Up pouštíme po 30 min blocích. Je tedy nutné přijít včas. Při prohlídce se prosím nevracejte do předešlých místností. Postupujte v jednom směru. Na konci celé prohlídky najdete východ. Prohlídka trvá okolo 75 min. Maximální čas strávený v prostorách je 90 min, tedy 1,5 hod.

V případě, že přijdete ve dny středa, pátek, sobota, neděle na prohlídku The Pop Up, můžete si s sebou vzít i vlastní fotoaparát. Tyto dny jsou však vyhrazené pro prohlídky za účelem zážitku, takže je nutné se řídit podle provozního řádu The Pop Up. Není tedy povoleno při prohlídce dělat photoshoot, převlékat se v místnostech, vracet se do již prošlých místností, atd. A to z důvodu, že byste tím narušovali průběh prohlídek a hlavně zážitek ostatním skupinkám. V případě zájmu o photoshoot je nutné si ateliéry pronajmout.

V případě, že nás chcete navštívit s vlastním fotografem, je povinné nám tuto skutečnost oznámit a samostatně si daný ateliér pronajmout.

Převlékání se v jednotlivých místnostech je ZAKÁZÁNO ve dny Středa, Pátek a Sobota !

To z důvodu nevhodnosti vůči ostatním návštěvníkům a nedostatku času v jednotlivých místnostech.  V případe, že si v THE POP UP! chcete udělat originální fotky a přizpůsobit tomu i svoje oblečení, doporučujeme nám napsat a můžeme se domluvit na jiném dnu návštěvy a to formou pronájmu jednotlivých ateliérů, nebo celého The Pop Up. Při pronájmu jednotlivých ateliérů můžete chodit z místnosti do místnosti, fotit se, natáčet a měnit outfity, podle vaší preference. V případě zájmu nám neváhejte napsat. 🙂

U nás se nečeká!

Při rezervaci vstupenky online si rezervujete i přesný čas vaší prohlídky. V žádné frontě tedy čekat nemusíte! Skupinky do THE POP UP! pouštíme v 30 min intervalech, takže byste neměli čekat ani v jednotlivých místnostech a také byste se neměli potkávat ostatní návštevníky. Zážitek vám tedy nebude nic rušit.

V případě, že jste NEprovedli rezervaci online, Vás do prostor pustíme, co nejříve to bude možné. Bohužel negarantujeme, že to bude ihned.

 

V případě, že nám napíšete 24 hodin před daným termínem, rádi vám termín přehodíme na jiný den, nebo vám dáme dárkový voucher, který budete moci kdykoliv uplatnit. Bohužel z technických důvodů peníze za již zakoupené vstupenky nevracíme. Děkujeme za pochopení. 🙂

Měli byste dorazit na začátku vašeho 30min bloku, který jste si zakoupili (např. při zakoupené vstupence na časový blok 11:30-12:00 je nutné přijít nejpozději v 11:40). Lístek platí pouze pro zakoupené datum a čas. Pokud přijdete pozdě (v tomto případě po 12:00), tak Vaše vstupenka bohužel pozbývá platnosti.

Časové úseky jsou nastavené tak, abyste se s nikým mimo vaší skupinku nepotkávali a mohli si tak užít nerušený zážitek jen se svými kamarády/ rodinou. 🙂

Naše prostory jsou určeny pro všechny generace! Dospělí ocení jedinečné instalace a unikátní atmosféru místností a mladší generace kreativitu místností, ve kterých mohou tvořit, co je jen napadne. THE POP UP! je vhodné i pro menší děti od 1 roku. Prostory jsou skoro nezničitelné, takže se děti vyřádí a zažijí něco, na co jen tak nezapomenou.

Vstupenky do THE POP UP! doporučujeme zarezervovat online přes naše stránky (tím předejdete zbytečnému čekání  na místě na volný časový úsek). Při rezervaci je nutná i okamžitá platba, jinak se rezervace do 60 min zruší.

V případě, že si chcete zarezervovat vstupenku a zaplatit až na místě, nám prosím napište a my vám jí velice rádi zarezervujeme.

Třetí možností je vstup bez rezervace s placením na místě. V tomto případě můžete platit na místě buď hotovostí, nebo pomocí internetového bankovnictví.

 

Kontaktujte nás prosím na našem emailu info@thepopup.cz. Určitě se domluvíme 🙂

TRANSLATE