Částé otázky

JAK DLOUHO TRVÁ PROHLÍDKA V THE POP UP?

Skupina (>6 lidí): V případě pronájmu celých prostor máte veškeré místnosti jen a jen pro vás. A je jen na vás, v jakých místnostech strávíte kolik času.

Skupina (<6 lidí): Naše interaktivní prostory jsou navržené tak, aby se skupinky nemísily a navzájem si neničily jedinečný zážitek z každé místnosti. Proto skupinky do prostor The Pop Up pouštíme po 30 min blocích. Je tedy nutné přijít včas. Při prohlídce se prosím nevracejte do předešlých místností. Postupujte v jednom směru. Na konci celé prohlídky najdete východ. Prohlídka trvá okolo 75 min. Maximální čas strávený v prostorách je 90 min, tedy 1,5 hod.

JAK ZAKOUPIT VSTUPENKY?

Vstupenky do THE POP UP! doporučujeme zarezervovat online přes naše stránky (tím předejdete zbytečnému čekání  na místě na volný časový úsek). Při rezervaci je nutná i okamžitá platba, jinak se rezervace do 60 min zruší.

V případě, že si chcete zarezervovat vstupenku a zaplatit až na místě, nám prosím napište a my vám jí velice rádi zarezervujeme.

Třetí možností je vstup bez rezervace s placením na místě. V tomto případě můžete platit na místě buď hotovostí, nebo pomocí platební karty.

 

JE TO URČENÉ PRO DĚTI?

Naše prostory jsou určeny pro všechny generace! Dospělí ocení jedinečné instalace a unikátní atmosféru místností a mladší generace kreativitu místností ve kterých mohou tvořit, co je jen napadne. THE POP UP! je vhodné i pro menší děti od 1 roku. Prostory jsou skoro nezničitelné, takže se děti vyřádí a zažijí něco, na co jen tak nezapomenou.

V KOLIK HODIN MUSÍM PŘIJÍT NA MŮJ ČASOVÝ LÍSTEK?

Měli byste dorazit na začátku vašeho 30min bloku, který jste si zakoupili (např. při zakoupené vstupence na časový blok 11:30-12:00 je nutné přijít nejpozději v 11:40). Lístek platí pouze pro zakoupené datum a čas. Pokud přijdete pozdě (v tomto případě po 12:00), tak Vaše vstupenka bohužel pozbývá platnosti.

Časové úseky jsou nastavené tak, abyste si zážitek užili jen se svými kamarády/ rodinou a nikdo vás přitom nerušil. 🙂

VRÁTÍTE VSTUPENKY NEBO ZMĚNÍTE URČENÝ ČAS NA VSTUPENCE?

V případě nemožnosti přijít na již zaplacený termín, vám můžeme daný termín přebukovat na jiný den. Bohužel nemůžeme vracet vstupné. Děkujeme za pochopení. 🙂

JE THE POP UP OBCHOD PŘÍSTUPNÝ VOZÍČKÁŘŮM?

Kontaktujte nás prosím na našem emailu info@thepopup.cz. Určitě se domluvíme 🙂

BUDU MUSET ČEKAT ŘADU, NEŽ MĚ PUSTÍTE DOVNITŘ?

Ne! Při rezervaci vstupenky online si rezervujete i přesný čas vaší prohlídky. V žádné frontě tedy čekat nemusíte! Skupinky do THE POP UP! pouštíme v 30 min intervalech, takže byste ani v jednotlivých místnostech neměli potkávat ostatní návštevníky. Zážitek vám tedy nebude nic rušit.

V případě, že jste NEprovedli rezervaci online, vás do prostor pustíme, co nejříve to bude možné. Bohužel negarantujeme, že to bude ihned.

 

JSOU NA MÍSTĚ TOALETY?

Ano. Budou se vám stoprocentně líbit. 😀

MŮŽU SE PŘI NÁVŠTĚVĚ V THE POP PŘEVLÉKAT DO RŮZNÉHO OBLEČENÍ?

Převlékání se je ve dny středa, pátek a sobota zakázané! To z důvodu nevhodnosti vůči ostatním návštěvníkům a nedostatku času v jednotlivých místnostech.  V případe, že si v THE POP UP! chcete udělat originální fotky a přizpůsobit tomu i svoje oblečení, doporučujeme si zarezervovat pronájem celých prostor. V případě pronájmu máte celý prostor jen pro sebe. Můžete chodit z místnosti do místnosti, fotit se, natáčet a měnit outfity, podle vaší preference. V případě zájmu nám neváhejte napsat. 🙂

MŮŽU V THE POP UP FOTIT ZRCADLOVKOU/ BEZZRCADLOVKOU?

Ano! Všechny dny v týdnu u nás můžete fotit jak telefonem tak i profesionálnějšími fotoaparáty. POZOR! Ve dny středa, pátek a sobota je zakázáno focení s fotografy. Tyto dny jsou věnované návštěvě za zážitkem. V případě, že chcete propracovanější fotky s různými outfity a být v jednotlivých místnostech neomezeně času nás prosím kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

CO JE THE POP UP?

THE POP UP! je kreativní prostor s prodejnou fotoaparátů. Vytvořili jsme pro Vás komplex devíti interaktivních místností, které Vás pohltí. THE POP UP! je místem k odreagování se, k zlepšení nálady a k nabití nové energie. Podporuje kreativitu a interakci mezi lidmi. Odnesete si nejenom jedinečný zážitek a lepší náladu, ale taky řadu skvělých fotek.

 

MŮŽEME USPOŘÁDAT V THE POP UP SOUKROMOU AKCI?

Samozřejmě i to je možné! 🙂 THE POP UP! je perfektním místem k společenským akcím jako jsou rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, přednášky, workshopy, meetupy, networkingovéakce a podobně/ k firemním akcím jako jsou firemní večírky, brainsotrmingy a teambuildingy. V případě zájmu o uspořádání některé z těchto akcí nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@thepopup.cz, nebo nám zavolejte na: +420 774 361 097.

Samozřejmě i to je možné! 🙂

The Pop UP! je perfektním místem k společenským akcím jako jsou přednášky, workshopy, meetupy, networkingovéakce, ale také rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy  a podobně/ k firemním akcím jako jsou firemní večírky, brainsotrmingy a teambuildingy. V případě zájmu o uspořádání některé z těchto akcí nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@thepopup.cz, nebo nám zavolejte na: +420 774 361 097.

The Pop Up! je nový druh výstavy, kdy celá místnost je uměleckou instalací. Můžete se v ní procházet, interagovat s ní a být kreativní. Každá z místností má svojí vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru jednotlivých místností. V průběhu prohlíkdy se můžete dozvědět, jak a proč každá z instalací vznikla a splnit úkol, který se k tomu váže.

The Pop Up nabízí zajímavý zážitek, vytržení z každonenního života a vytváří i prostor pro to být kreativní a vše zdokumentovat.

TRANSLATE