O nás

Proměnili jsme naše sny a přání v reálné místo.

Na začátku roku 2018 se vyskytla možnost si zapůjčit zničené, vybydlené a vodou nasáklé prostory, zato ale v centru Prahy! V hlavě jsme měli nápad na vytvoření místa, kde by se lidé potkávali, bavili, zažívali něco nového. Neměli jsme zkušenost s vedením stavby, sanací, architektonickými návrhy, zednickými pracemi ani s marketingem. Měli jsme jen sen a nadšení a věděli jsme, že to musí být, co nejrychleji postavené. Po nekonečném vyhledávání na internetu, vybírání všeho nářadí v Hornbachu, bourání, stavění, komunikaci s desítkami lidí a několika failech, jsme konečně otevřeli náš kouzelný svět.

img_1830
The Pop Up

A kdo vlastně jsme? Přéma a Terka. Mladý pár, který ve svém volnu rád buduje něco neobvyklého. Přestože oba pracujeme (Přéma v bankovnictví) , nebo studujeme (Terka dokončuje medicínu) v zcela jiném oboru, The Pop Up je místem, kde můžeme být sami sebou. Zamilovali jsme si každý kousek našeho startupu. Od kreativní práce při navrhování jednotlivých místností, přes vymýšlení jak je zrealizovat, až ke komunikaci se zákazníky.

Naším cílem bylo založit projekt, který by propojoval generace, vykouzlil úsměv na rtech a vytvořil jedinečnou vzpomínku. Doufáme, že se nám to daří. Budeme se na vás těšit!

TRANSLATE