Vánoce jsou za dveřmi a vy stále nemáte dárek pro vašeho tatínka, bratra, přítele či dědečka? Nezoufejte! Máme tu pro vás několik tipů, co pořídit pod stromeček pro pány.

Voucher do The Pop Up!

The Pop Up! je nový druh výstavy, kdy celá místnost je uměleckou instalací. Můžete se v ní procházet, interagovat s ní a být kreativní. Každá z místností má svojí vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru. Dopřejte svým blízkým krásně strávené zábavné odpoledne, kdy zapomenou na starosti, zhoupnou se na houpačce nebo skočí do sněhového kuličkária. 

Voucher můžete zakoupit on-line ZDE!

Pánská kosmetika nebo parfém 

Každý muž chce vypadat dobře a hezky vonět. Pánská kosmetika nebo parfém jsou tedy skvělou volbou jako dárek. Můžete zvolit kvalitní značku nebo zariskovat a zkusit něco nového a originálního.

Čepice nebo šála 

Čepice nebo šála jsou praktickým dárkem, který bude v zimě užitečným a ochrání před chladem. Navíc jsou čepice a šály stylovým doplňkem, takže muž bude vypadat skvěle a zároveň se bude cítit teple a pohodlně.

Dárkový poukaz na zážitek

Muži často rádi zkoušejí nové věci, takže dárkový poukaz na nějaký zážitek nebo aktivitu, jako je například bungee jumping, potápění nebo paintball, bude skvělým dárkem. Tento dárek poskytne muži nezapomenutelný zážitek a příležitost zažít něco nového a vzrušujícího.

Zdroj

Zábavné dárky 

Hry jsou oblíbené u mužů všech věkových kategorií. Můžete vybrat například stolní hru, dron nebo herní konzoli popřípadě nějaké příslušenství. Zkoušeli jste už domací únikové hry?

Zdroj

Kniha

Pro muže, kteří rádi čtou, je kniha nebo časopis skvělým dárkem. Můžete zvolit oblíbené žánry dotyčného, nebo zajímavé novinky na trhu. Od věci není ani předplatné oblíbeného časopisu.

Alkohol

Alkoholické nápoje jsou vždy oblíbeným dárkem pro muže. Můžete zvolit klasickou whisky nebo zkusit něco méně tradičního, jako je gin s různými příchuti.  Volba je jen na Vás.

Sportovní vybavení 

Pokud je dotyčný vášnivý sportovec, určitě nešlápnete vedle se sportovním vybavením - činky, sportovní oblečení, permanentka do fitka potěší každého muže, který dbá na své zdraví a kondici. 

Zdroj

Dárkový poukaz na masáž nebo wellness pobyt 

Relaxační masáž nebo wellness pobyt jsou skvělými dárky pro muže, kteří si potřebují odpočinout a zrelaxovat. Tento dárek poskytne příležitost vypnout a uvolnit se a zároveň si dopřát péči o tělo a mysl. Můžete zvolit různé druhy masáží nebo wellness pobytů podle preference a potřeb muže.

Zdroj