Plánujete program na rozlučku se svoboodu své nejlepší kamarádky a hledáte zábavná, nezapomenutlená a originální místa v Praze? Něco co Vaše nevěsta ještě nezažila? Přinášíme Vám pár tipů, kam zajít! Všechna místa jsou osobně vyzkoušená, takže můžeme jen doporučit.

The Pop Up

Tohle místo chcete během rozlučky se svobodou navštívit. Nejen, že všechny zažijete něco zábavného, vtipného a neobvyklého, ale hlavně atmosféra celého prostoru Vás a Vaší nevěstu vtáhle do rozlučkové nálady.

The Pop Up je nově otevřený prostor, který vám a vaší nevěstě zaručí nevšední zážitek! The Pop Up nabízí 9 zážitkových místností - jednu hlavní, kde je možné posedět u stolečků a dalších 8 zážitkových, které se postarají o zábavu. Prostor je možné navštívit formou 1,5 hodinové prohlídky a nebo si celý prostor pronajmout. Během pronájmu tu tak lze uspořádat odpolední brunch, večerní karaoke a nebo zábavné hry a popíjení s nevěstou. Výhodou je, že během pronájmu je možné si přinést své vlastní občerstvení, alkohol i výzdobu.
Ze zkušeností si z tohoto zážitu odnesete nezapomenutelné vzpomínky, ale i skvělé fotky na památku.

Prague and golf games

Netradiční zábava v centru Prahy. Herna s ultrafialovým osvětlením, minigolfem, deskovými hrami, automaty na pinball, barem a občerstvením. Je to ideální místo, kde si užijete spoustu srandy v netradičním prostředí i s drinkem. V rámci vstupenky na minigolf totiž máte rovnou i drink 🙂

Zdroj

Půjčení lodě

Překvapte nevěstu a vemte ji na projížďku lodí na Vltavě. Je hned několik společností, které Vám připraví loď až pro 20 osob. Nemusíte se bát, že byste potřebovaly kapitánské zkoušky, kapitán je vždy v ceně a vy si můžete užívat nekonečný alkohol a překrásný výhled na pražské památky.

Zdroj

Sia Restaurace

Překvapte nevěstu luxusní asijskou kuchyní v centru Prahy. Interiér restaurace odkazuje na exotickou poetiku asijských tržišť. Příprava jídel se odehrává v otevřené kuchyni, a to ve třech patrech a přímo před Vámi. Můžete sledovat výrobu domácích nudlí a čínských knedlíčků dim sum, porcování pekingské kachny nebo přípravu masa a ryb na japonském grilu robata. Objednejte si od každého něco a pak společně ochutnávejte a sdílejte.

Zdroj

L’Fleur Bar

Mixology and Champagne bar inspirovaný Paříží a patřící do TOP 500 barů světe. Pokud má nevěsta ráda sofistikované koktejly, tak tohle místo je tou nejlepší volbou v Praze. Nadaní barmani Vám vykouzlí koktejly na míru, nebo si dejte osvědčenou klasiku z jejich menu.

Zdroj