Přemýšlíte, jaké místo v České republice byste měli navštívit? Dnes vám přinášíme několik tipů na místa, které stojí za to navštívit.

THE POP UP! PRAHA

THE POP UP! je interaktivní výstava, kreativní prostor, ale hlavně obrovský zážitek. Můžete zde vypnout, zapomenout na svět venku a vrátit se do dětství. Stavte se prozkoumat interaktivní výstavu během výletu do Prahy nebo na romantické rande a odneste si spoustu hezkých vzpomínek. 

The Pop Up! je novým druhem výstavy, na které je uměleckou instalací celá místnost. Můžete se v ní procházet, interagovat s ní a být kreativní. Každá z místností má svou vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru jednotlivých místností. Na prohlídce se můžete dozvědět, jak a proč každá z instalací vznikla, a splnit úkol, který se k ní váže.

Dospělí ocení jedinečné instalace a unikátní atmosféru, ti mladší zase kreativitu místností, ve kterých mohou tvořit, co je napadne. Instalace jsou vhodné i pro menší děti od 1 roku.

ADRŠPAŠSKO-TEPLICKÉ SKÁLY

Tolik fascinujících zákoutí, jako v Adršpašsko-teplických skalách uvidíte jen málokde.
Adrspašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem střední Evropy. Turistický okruh skalním městem je dlouhý přibližně 3,5 km. K absolvování okruhu byste si měli vyhradit minimálně 3 hodiny.

Zdroj

MIKULOV

Jen těžko byste našli město s hezčí polohou než právě Mikulov, rozložený na posledních výběžcích Pálavy a obklopený vinicemi. Právě vinohrady vám napoví, že jste v centru Mikulovské vinařské podoblasti a s vínem se tu potkáte doslova na každém kroku – v malebných historických uličkách i na zámku.
Jaká místa byste měli v okolí navštívit?

  • Státní zámek Lednice
  • Hrad Děvičky
  • Archeopark Pavlov
  • Zámek Valtice
Zdroj

ČESKÝ KRUMLOV

Město Český Krumlov se standardně drží na předních pozicích zahraničních průvodců nejkrásnějších míst světa. Je to mimořádný architektonický skvost uprostřed krásné přírody jižních Čech.
Jaká místa byste měli v okolí navštívit?

  • Hrad a zámek Český Krumlov
  • 3D muzeum Český Krumlov
  • Otáčivé hlediště Český Krumlov
  • Státní zámek Hluboká nad Vltavou
Zdroj

BOUBÍNSKÝ PRALES

Boubínský prales je unikátní rezervace v samém srdci Šumavy. Některé stromy tu jsou staré až 400 let, ale samotný prales je starší než lidský rod. Dříve byl prales vlastně všude, ale díky lidské činnosti zbyly z původních evropských pralesů jen malé ostrůvky. Na Boubín můžete přijet autem a zaparkovat na parkovišti pod Boubínem (tábořiště Horní Vltavice). Lze si také naplánovat výlet spojený s romantickou cestou vlakem.

Zdroj