Blíží se Valentýn a s ním přichází příležitost oslavit lásku s partnerem či partnerkou. Pokud plánujete romantické rande, máme pro vás sedm tipů, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelný zážitek.

The Pop Up!

Chcete-li originální nápad, kam zajít na rande, The Pop Up! bude ideální variantou. Jedná se o interaktivní výstavu s 9 instalacemi. Společně s partnerem či partnerkou si budete moci napsat hezké vzkazy nebo přání, zhoupnout se na houpačce až do oblak a vyfotit spoustu fotek díky kterým budete na vaše valentýnské rande vzpomínat.

The Pop Up! navíc v rámci Valentýnské prohlídky nabízí vstup s welcome drinkem.

Rezervaci je možné vytvořit ZDE.

Procházka přes Karlův most a Vltavském nábřeží

Započněte své rande procházkou po slavném Karlově mostě, kde si můžete vychutnat krásný výhled na Prahu. Pokračujte pak po Vltavských nábřežích, kde se můžete zastavit v útulných kavárnách či si zajít na večeři s výhledem na řeku.

Večeře v romantickém podniku

Vyberte si některou z restaurací s romantickou atmosférou a nabídkou lahodných pokrmů. Můžete zajít například na Žižkovskou věž, kde budete mít výhled na noční osvícenou Prahu. Při příchodu dostanete welcome drink, a pak si budete moci vychutnat luxusní menu při doprovodu živé hudby.

Plavba po Vltavě

Chcete-li neobvyklé valentýnské rande, zarezervujte si romantickou plavbu na Vltavě. Při západu slunce můžete obdivovat  výhledy na Prahu a zažít nevšední romantický zážitek. Mnoho společností nabízí večeři na palubě, což může být skvělým doplňkem.

Hvězdná noc v Planetáriu

Zarezervujte si večer v planetáriu a společně se podívejte na hvězdnou oblohu.  Planetárium v Praze nabízí unikátní zážitek, kde můžete společně prozkoumat nekonečné hvězdné oblohy, planetární systémy a kosmické úkazy. Tato romantická aktivita vás přenese na nebeskou plochu a poskytne vám prostor pro vzájemné sdílení myšlenek a citů.  

Kreativní kurz pro dva

Chcete-li zažít něco kreativního, vyberte si společný kurz, který vám umožní společně tvořit a objevovat nové dovednosti. To může být například kurz vaření, keramiky nebo dokonce tance. Kromě zábavy si odnesete i společný zážitek a příležitost zdokonalit své dovednosti.

Společné vaření srdcových dezertů

Máte-li náladu zůstat v pohodlí domova, oživte svou kreativitu společným vařením srdcových dezertů. Vyberte si recept a nakupte si ingredience třeba na přípravu čokoládových fondantů nebo palačinek ve tvaru srdce. Tato aktivita nejen povzbudí chuťové buňky, ale také posílí váš vztah při společné přípravě jídla.