Oslava narozenin dětí je výjimečný způsob, jak slavit jejich speciální den a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.Každá správná oslava musí mít i pořádnou zábavu. To někdy ale není vůbec jednoduché vymyslet. Nelamte si s tím hlavu a přečtěte se naše tipy na aktivity na oslavy narozenin, které zabaví úplně každého.

Cukrová vata v The Pop Up!

Tento kreativní prostor s devíti krásnými instalacemi si můžete pronajmout celý pro sebe a uspořádat tu nejzábavnější narozeninovou oslavu, na kterou bude každý dlouho vzpomínat. V hlavní místnosti na vás bude čekat posezení, ke kterému si můžete zakoupit občerstvení, donést si vlastní anebo si můžete objednat cukrovou vatu, která doopravdy zpestří vaši oslavu. Vybrat si můžete z několika příchutí a ze spousty speciálních druhů zdobení, které z vaší oslavy udělají opravdu něco speciálního. 

Foto koutek

Dopřejte svým hostům možnost si vytvořit nezapomenutelné vzpomínky v podobě zábavných fotek z foto koutku. Nejenom že se jedná o skvělou zábavu, ale všichni si navíc odnesou i něco na památku. 

Malování na obličej

Máte na oslavě hodně dětí a nevíte, jak je zabavit? Malováním na obličej určitě nic nezkazíte. Malování na obličeji umožňuje dětem vyjádřit svou kreativitu na plný výkon. Můžou si vybrat své oblíbené motivy, postavičky ze světa pohádek, superhrdiny nebo zvířátka a nechat je vyniknout na svém obličeji. Malování na obličeji je také skvělou aktivitou pro sociální interakci mezi dětmi. Když sedí vedle sebe a čekají na svůj řádek, mohou si povídat, sdílet nápady a vzájemně se povzbuzovat.

Tvorba náramků

Zábavná a kreativní činnost, která zabaví děti různých věkových kategorií. Připravte stůl s různobarevnými korálky, nitěmi a přívěsky. Děti si mohou samy vytvářet své vlastní náramky a následně je nosit jako památku z oslavy.

Nafukovací skákací hrad

Pokud máte dostatek prostoru, zapůjčte si nafukovací skákací hrad. To je zaručená zábava pro všechny děti. Skákání a hravá soutěžení přinesou hodiny radosti a pohybu.

Hledání pokladu

Organizujte hledání pokladu ve vašem dvoře nebo zahradě. Schovávejte různé malé předměty nebo sladkosti a připravte mapu s indiciemi. Děti budou nadšené, když budou hledat skryté poklady a odhalovat tajemství.

Pokud hledáte zajímavé místo, které nabízí i zábavný program pro oslavu narozenin a Vy se tak o nic nemusíte starat, doporučujeme místo The Pop Up!, kde zažijete nezapomenutelnou oslavu narozenin.