Je Vaše nejlepší kamarádka nebo například sestra v očekávání a Vy byste ji chtěla uspořádat Baby shower?

Jedná se vlastně o oslavu nastávající maminky a miminka, která se koná několik týdnů před porodem. 

Pojďte si přečíst pár tipů na to, kde uspořádat baby shower!

The Pop Up

Tohle kouzelné místo v pražském Podolí je jedno z nejlepších míst, kde můžete uspořádat (nejen) Baby shower. Jedná se o interaktivní výstavu, kde si můžete užít radostné chvilky v kuličkáriu, zhoupnout na houpačce až do oblak nebo si vyhrát s konfetami. Tento prostor je ideální v tom, že si ho můžete také celý pronajmout a mít ho tak celý pro sebe. Zároveň  je možné si přinést občerstvení, nebo si bezstarostně objednat catering.
Atmosférou i interiérem navodí příjemnou náladu a díky jedinečným instalacím vytvoří skvělou zábavu pro všechny generace. 

lokalita: Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4
web: https://www.thepopup.cz

Piknik ve Stromovce

Pokud bude teplý a slunečný den, tak dalším ideálním místem je například park Stromovka. Každá z kamarádek nastávající maminky může přinést nějaký drobný snack, nealkoholické nápoje a vytvořit si tím tak krásné vzpomínky. Nezapomeňte s sebou přibalit pohodlnou deku, na které budete sedět a také a vytvořit nějaké tématické hry, které si společně můžete zahrát a pořádně se zasmát.

lokalita: park Stromovka, Praha
web: https://www.stromovkavpikniku.cz/

Útulná kavárna

Kdyby počasí úplně nevyšlo, tak nezoufejte. Můžete společně vyrazit do nějaké příjemné kavárny, kde to máte rádi Vy nebo nastávající maminka. V nějaké takové kavárně si pak můžete vychutnat dobrou kávu nebo teplý čaj s nějakým výborným dortíkem. Vždycky však musíte myslet na to, co by chtěla právě vaše kamarádka a co ji udělá radost.

V pohodlí domova

Další možností je uspořádat baby shower přímo doma u budoucí maminky, pokud to tedy bude chtít. Nejen ona si pak celou oslavu bude moct užít v pohodlí domova, a tak neřešit nějaké případné starosti, že se nemůže v klidu na chvíli natáhnout a načerpat nové síly.

Oblíbená restaurace

Budoucí maminka musí vydat energie za dva, takže když uspořádáte baby shower v nějaké skvělé restauraci, nic tím nezkazíte! V tomto případě je ideální, aby si Vaše kamarádka nebo příbuzná spíše řekla na co by zhruba měla chuť, aby si jídlo skutečně užila.

A kde byste uspořádali rádi Baby shower Vy?:)