Blíží se vánoční období,  čas radosti, lásky a společenských setkání. Ideální možnost na to uspořádat vánoční večírek. A co by byl vánoční večírek bez skvělého jídla? Pokud plánujete uspořádat Vánoční večírek v Praze a hledáte inspiraci pro catering, máme pro vás několik skvělých tipů.

MadHouse catering

Když přemýšlíte o tom, jaký catering si vybrat pro svou událost, je důležité zvážit různé možnosti a vybrat takový, který bude nejen dobře chutnat, ale také splní vaše očekávání a přinese zážitek. Máte-li chuť na výborné steaky, je Madhouse cataring přímo pro vás. Tato cataringová firma specializovaná na luxusní české a americké BBQ a grill má zkušenosti již od roku 2002, kdy fungovala v USA. Od roku 2016 pokračuje v České republice.

Adresa:
📍 Opletalová 1337, Praha 1 - Nové město

Frutiko

Pokud hledáte cateringovou společnost, která nabízí nejen chutné, ale také zdravé, kreativní a zajímavé pokrmy, pak je Frutiko jednou z těch, které byste měli určitě zvážit. Tato společnost má své místo na trhu díky svému jedinečnému přístupu k cateringu a lákavým možnostem pro ty, kteří chtějí osvěžit své gastronomické zážitky. Na vaší akci vyrobí neobvyklé občerstvení jako například kytici z ovoce se zdobením dle vašeho přání.

Adresa:
📍 V oblouku 114, Čestlice

VezuBubliny.cz

Pro milovníky Prosecca je tato cateringová firma ideální. Nabízí nejen výborné stáčené frizzante vyráběné z odrůdy Glera, ale i neobvyklé prosecco drinky a to nejlepší z lahvového prosecca. Prosecco catering přidává do vánočního večírku výjimečný prvek. Na váš večírek mohou přijet pojízdným prosecco barem, který je vytvořen z vozítka Piaggio Ape nebo dřevěným minibarem, který je vhodný na menší akce. Je to skvělý způsob, jak udělat z vašeho večírku nezapomenutelný okamžik.

Adresa:
📍 Na Slovanech 365, Zruč- Senec

The Pop Up! Catering

Výborný catering nabízí také The Pop Up! Nejedná se sice o externí catering, ale pokud hledáte skvělý kreativní prostor pro Vaši firemní akci s výborným místem, tak The Pop Up! je přesně to pravé! Na míru je možný i barevný sladký catering. Pokud Vás zajímá více o prostoru klikněte ZDE.

Adresa:
📍 Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 - Podolí

V rámci pronájmu kreativní prostor The Pop Up! nabízí možnost cukrové vaty. Můžete si vybrat neobvyklé a zajímavé příchutě. Pokud Vás zajímá více, klikněte ZDE.

Molekulární catering Prague

Tento catering se specializuje na molekulární gastronomii, což znamená, že připravují pokrmy s využitím moderních technik a neobvyklých ingrediencí. Budete mít možnost ochutnat pokrmy, které vás překvapí svými nevšedními kombinacemi chutí a prezentací. Molekulární catering je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco neobvyklého a inovativního pro svou událost. Je to také skvělá možnost pro nadšence do vědy a kulinářského umění, kteří chtějí prozkoumat nové chutě a zážitky.

Adresa:
📍 Dělnická 13, Praha

Sushi Art

Sushi Art Catering je ideální volbou pro milovníky sushi a ty, kteří chtějí svým hostům dopřát nejen výborné, ale i vizuálně ohromující pokrmy. Nabízí nejen výborné sushi, ale také umělecky prezentované pokrmy s důrazem na detaily. Menu je personalizovatelné podle vašich představ, což zajišťuje unikátní zážitek pro každou událost, ať už jde o firemní večírky, oslavy narozenin, nebo romantickou večeři ve dvou.

Adresa:
📍 Černokostelecká 2095, Říčany u Prahy