Vymyslet dárek prarodičům může být často těžší, než se zdá. Proto vám dnes přinášíme několik tipů, jak můžete prarodiče obdarovat.

Voucher do The Pop Up

Dárek, který potěší hned několikrát? Vouchery na naší interaktivní výstavu potěší pod stromečkem, při návštěvě výstavy a pak pokaždé, kdy budete vzpomínat na skvělé zážitky. Dopřejte svým prarodičům výlet zpět do dětských hravých let, při kterém zapomenou na všechny své starosti. 

Předplatné oblíbeného časopisu, křížovky, knížky

Všichni prarodiče jistě uvítají zábavu, která jim zpříjemní dlouhé zimní večery nebo čekání na návštěvu svých vnoučat. Až budete u babičky nebo dědečka na návštěvě, porozhlédněte se po poličkách a nočních stolcích, určitě objevíte jejich oblíbený žánr nebo časopis.

Fotodárky

Personalizované dárky dokážou udělat velkou radost, proto je třeba fotoalbum skvělou volbou. Pokud byste ale radši něco, co bude mít i praktické využití, na trhu již naleznete třeba bezvadné fotokalendáře, ponožky nebo puzzle s vaší fotografií. 

Zdroj

Vyhřívané deky, teplé ponožky

V tomhle nepříznivém počasí každý ocení teplo a pohodlí, takže pořádnou příjemnou dekou nebo naprostou klasikou jako jsou ponožky nemůžete šlápnout vedle. Pořídit můžete i vyhřívané deky, které po procházce v pořádné chumelenici uvítá každý.

Zdroj

Lístky do divadla

Mít příležitost hodit se do gala a vyrazit za kulturou je vždycky super. Darujte záruku na krásně strávený nevšední večer pro své prarodiče a vyberte pro ně lístky na představení s jejich oblíbenými herci nebo na jejich oblíbené hry.

Zdroj