Rozlučka se svobodou je v ideálním případě jen jednou za život, proto je důležité udělat tento den pro nevěstu speciální a k tomu patří i několik milých a nebo vtipných dárečků. Kdo totiž nemá rád rozbalování dárků, které pro něj někdo pracně vymýšlel s cílem mu udělat radost. Ze zkušenosti to vaši nevěstu určitě moc potěší. Základem rozlučky je samozřejmě zábavný program, který už určitě máte naplánovaný, naše tipy na program najdete ZDE.

CO BY MĚL DÁREK SPLŇOVAT?

Zapomeňte na bezcennou cetku, která ji bude doma jen překážet a bude se na ní usazovat prach. Mezi tento typ dárků se nepočítají ani jednorázové věci typu společných triček na rozlučku, šerpy, nebo korunky Bride to be. Takové věci samozřejmě na rozlučku patří a vytvářejí tu správnou atmosféru, ale pokud přežijí večer, tak už si to na sebe nikdy nevezmete. Nepatří tedy mezi ty opravdové dárky pro nevěstu.

V první řadě si rozmyslete, kolik do takového dárku chcete investovat. Ale nebojte se, v dárku nejde o to kolik stojí, ale o to, abyste své nevěstě ukázali, že jí máte rádi a myslíte na ni.

A teď jednotlivé tipy na dárky!

Album společných fotek - rozlučky se svobodou se účastní ti nejbližší nevěsty, každá kamarádka tedy zašle pár fotek těch nejlepších vzpomínek s nevěstou. K fotkám připíše, kde a kdy to bylo. Všichni máme tisíce fotek na telefonu, počítači nebo na sociálních sítích, ale mít hotové album doma v knihovně a čas od času si připomenout, že jste obkopená skvělými lidmi, je vždycky hezké.

Dopisy pro nevěstu - každá z kamarádek napíše na A4 dopis nevěstě. Co s ní zažila pěkného, proč si jí váží a co ji přeje do manželství a další etapy jejího života. Další hezké připomenutí, že je nevěsta obklopená skvělými lidmi. Vychytávkou je vložení mezi stránky s dopisy i nalepené fotky z rozlučky. Na to jsou super fotky z Instaxu.

Zdroj

Luxusní spodní prádlo na svatební cestu - například od agent provocateur, nebo od nějaké české značky například Lorii, Girls Without Clothes, Tereza Vu

Vtipné kalhotky různých tvarů a velikostí - vtipný dárek, který rozesměje a možná i potěší budoucího manžela. Na kalhotky je možné nechat vytisknout fotku manžela, či jakýkoliv text. Doporučujeme velkou vyříznutou hlavu budoucího manžela!

Zdroj

Víkend v zahraničí - letenky se dají sehnat jen za pár korun. Nabízí se třeba Miláno, které je vzdálené jen hodinu a půl letu z Prahy. A komu by neudělal radost víkend v Miláně s nejlepší kamarádkou? 🙂

Náhrdelník nebo náramek - něco milého hezkého, co může nevěsta nosit každý den. Něco co jí bude připomínat víkend s kamarádkami a hlavně tento velký milník v jejím životě. Doporučujeme například náramek přátelství od italské značky  Cruciani.

Zdroj

Luxusní psací pero - jeli nevěsta z oboru, kde často něco píše perem, hezkým dárkem je i luxusní pero. To vydrží celý život a rovnou ho může použít na podepsání svým novým příjmením poté co řekne své ANO. Zkuste se podívat na značky Parker, Waterman, nebo Mont Blanc.

Kufřík poslední záchrany - vtipný a užitečný dárek plný předmětů do manželského života! Jednotlivé předměty by se měly hodit na ráno po rozlučce, na svatební den ale hlavně do celého vdaného života. Nezapomeňte přibalit i nějaké vtipné předměty.

Erotická hračka - tento dárek je perfektní, když se rozlučky zúčastňuje i maminka nevěsty! Spousta lidí se stydí jít do erotického obchodu, ale rádi by si nějakou hračku vyzkoušeli. Možná by je ani nenapadlo si něco koupit, ale když danou hračku dostanou, proč ne? Připadávám to nevhodné? Zkuste ji koupit poukaz 🙂

Zdroj

Knihu o manželství do manželství - existuje mnoho skvěle napsaných a praktických knížek, které opravdu pomůžou více pochopit toho druhého. V knížce samozřejmě nesmí chybět věnování od kamarádek s nějakou radou, co v manželství. Za nás můžeme doporučit například knížku Muži z marsu, ženy z venuše, Proč si muži berou potvory, správné péče a krmení manželů.

Kalendář před svatbou - vyrobte ji 7 dárků na posledních sedm dní před svatbou. Určitě ji tím každý den zlepšíte náladu. Můžete ji darovat společné fotky, citáty, nebo něco na zub.

Zdroj

Určitě nám dejte vědět, jaký dárek by vás, jako nastávající nevěstu, potěšil!

Budeme se těšit u dalšího článku.