Napadl první sníh a to značí jediné, Vánoce tu budou každou chvíli! Asi všichni známe, jak těžké je vybrat dárek pro naše sourozence, sice s nimi kolikrát trávíme hodně času, ale pak máme potíže s výběrem dárku. Proto jsme pro Vás sepsali pár tipů na vánoční dárky právě pro Vaše sourozence.

Voucher do The Pop Up!

Voucher na nezapomenutelný zážitek je skvělá volba! Jedná se o interaktivní výstavu v Praze, která Vám zaručeně zatají dech. Přijďte si sem s Vaším sourozencem vyčistit hlavu, pohrát si v kuličkáriu, zhoupnout se společně až do oblak a nebo se vyřádit s konfetami. The Pop Up je ale ideálním dárkem nejen pro sourozence, vemte s sebou i Vaše kamarády a zažijte tak společný den plný zábavy!

Jízda v Mustangu

Pokud nevíte, jaký dárek dát bráchovi, tak mu zkuste darovat voucher na jízdu v nějakém oblíbeném sportovním autě! Zažije tak adrenalin, zábavu a možná i třeba splněný klučičí sen v podobě sportovního auta.

Úniková hra

Dalším skvělým společným zážitkem je úniková hra. Nechte se zavřít do několika místností a společnými silami vyřešte problém. Super dárek na stmelení kolektivu a vytvoření si mnoho krásných vzpomínek.

Flóristický kurz

Jestli je Vaše sestra zapálená do květin a má ráda tvoření, tak darováním floristického kurzu nic nezkazíte. Může si tak vytvořit květinu podle svých představ, naučí se základní techniky floristiky a bude mít krásný den. Kdybyste věděli, že její kamarádka má také ráda rostlinky, neváhejte a řekněte jí o tom, ať můžou jít holky společně.

Lístky na koncert

Snad všichni mají rádi hudbu a pokud víte, že oblíbená kapela Vašich sourozenců bude ve Vašem městě, tak neváhejte! Uděláte jim tak obrovskou radost a vytvoříte skvělé vzpomínky na ještě hodně dlouho.

Kurz keramiky

Je-li Váš sourozenec milovník keramických hrnečků, talířků a nebo jiných doplňků, darujte mu keramický kurz. Vytvoří si pak nějaký předmět, třeba ten zmiňovaný hrneček, ze kterého pak bude pít svůj oblíbený čaj nebo kávu a tím na Vás bude myslet.

Střelnice

Bráchové rádi cítí adrenalin v těle, takže jít na střelnici a zažít si jaké je to vystřelit ze zbraně, je originální nápad na dárek. Můžete tam jít s bráchou společně, nebo může jít se svými kamarády.

Zdroj

Škola smyku

Skoro každému řidiči auta se někdy stalo, že se dostal nechtěně do smyku v rámci své jízdy. Darovat tedy někomu školu smyku není od věci, jednak je to velmi praktické pro Vaše další cestování autem a zároveň je to většinou skvělá zkušenost a příjemně strávený den.

Zdroj