Vánoce jsou skoro za rohem, a tak je třeba vymyslet, jak potěšit naše nejbližší. Najít nejlepší dárek pro ty, kteří hrají v našem životě klíčovou roli - naše milované tatínky a maminky - je často oříšek. Přinášíme vám proto několik tipů, jak jim zaručeně u stromečku vykouzlit úsměv na tváři.

Poukaz do The Pop Up!

Jedná se o interaktivní výstavu v Praze, která každému zaručeně zatají dech. Váš tatínek i maminka se tu odreagují od všech starostí, zhoupnou se až do oblak anebo se vyřádí s konfetami. The Pop Up je ideálním dárkem nejen pro vašeho tatínka a mami, ale i pro celou rodinu a kamarády. Zažijte tak společný den plný zábavy a zážitků! Zakoupit voucher jako dárek můžete ZDE.

Pro tatínka:

Kožený doplněk

Hezký nový pásek, peněženka nebo i klíčenka určitě potěší každého muže, který má rád modu.

Technické zařízení 

Každý tatínek má rád nějaké ty technické vychytávky. K mobilu mu můžete koupit třeba chytré hodinky, nová sluchátka nebo praktickou powerbanku. 

Něco k jeho koníčkům

Baví vašeho tátu vařit? Kupte mu sadu kvalitního koření ke zpestření jeho oblíbených jídel. Je milovníkem aut? Můžete mu koupit kosmetiku na auto, ať se o svého miláčka může pořádně postarat. 

Personalizovaný dárek

Nejhezčí dárky jsou ty od srdce. Každý táta bude mít radost z dárku, který bude vyjadřovat váš vztah k němu. Zkuste třeba vtipné personalizované tričko nebo hrníček. 

Sportovní náčiní

Máte tátu sportovce? Kupte mu třeba novou sportovní tašku. Pokud se na sport raději kouká než sám provozuje, poohlédněte se po merchi jeho oblíbeného týmu. 

Předplatné

Vyberte zajímavý časopis nebo službu, kterou si váš tatínek užije. Může to být třeba magazín pro vinaře nebo předplatné na Netflix.

Darujte zážitek

Naplánujte zážitek v podobě koncertu, sportovního zápasu nebo nějaké nevšední zkušenosti. Na takový dárek tatínek nikdy nezapomene.

Pro maminku:

Vysněný šperk

Kupte své mamince šperk, po kterém vždy toužila. Můžete si vybrat náhrdelník, náramek, náušnice, nebo rovnou celý set. 

Poukaz na masáž

Dopřejte své mamince den relaxace a kupte jí dárkový poukaz na masáž. 

Personalizovaný dárek

Dárky, co kterých vložíte kousek svého srdce bývají nejoblíbenější. Kupte mámě foto album, aby měla své oblíbené vzpomínky vždy po ruce.

Dárkový box

Zvažte koupení boxu s maminčinými oblíbenými předměty. Můžete si vybrat od jídla, přes kosmetiku až k jejím koníčkům. 

Dekorace

Každá maminka ráda zvelebuje společný domov. Kupte jí hezkou dekoraci, kterou může přidat k rodinné sbírce.

 Kurz

Pokud se vaše maminka ráda učí novým věcem, věnujte jí poukaz třeba na kurz vaření s profesionálním kuchařem. Bude to zcela skvělý zážitek a cenná zkušenost. 

Aromaterapeutický difuzér

Vyzkoušejte aromaterapeutický difuzér- malý přístroj, který přináší klidnou atmosféru a za pomoci esenciálních olejíčků provoní jakoukoli místnost.