Nevíte si rady, jaký dárek pro ženu k Vánocům letos pořídit? Pokud Vás zrovna nic nenapadá, nezoufejte. Tady jsme pro Vás sepsali pár tipů na vánoční dárky!

Poukaz do The Pop Up

Jedná se o interaktivní výstavu v Praze, která Vám zaručeně zatají dech. Přijďte si sem vyčistit hlavu, pohrát si v kuličkáriu, zhoupnout se společně až do oblak a nebo se vyřádit s konfetami. The Pop Up je ideálním dárkem nejen pro Vaši ženu, ale i pro celou rodinu nebo pro Vaše kamarády a zažijte tak společný den plný zábavy a zážitků! Zakoupit voucher jako dárek můžete ZDE.

Floristický kurz

Jestli je Vaše partnerka zapálená do květin a má ráda tvoření, tak darováním floristického kurzu nic nezkazíte. Může si tak vytvořit květinu podle svých představ, naučí se základní techniky floristiky a bude mít krásný den. Kdybyste věděli, že její kamarádka má také ráda rostlinky, neváhejte a řekněte jí o tom, ať můžou jít holky společně.

Zdroj

Oblíbený parfém

Pokud víte, že má Vaše partnerka nějaký parfém, který má velmi ráda, tak je to ideální řešení vánočního dárku. A pokaždé, když si ho na sebe dá, tak si na Vás jistě ráda vzpomene 🙂

Odpočinek na masáži

Snad každý si rád zajde na masáž, žijeme ve světě plném stresu. Vaše žena si určitě ráda odpočine na masáži. 

Tip: můžete koupit voucher i sobě a na masáž jít tak společně!

Zdroj

Základní kurz lezení via ferrat s instruktorem

Má-li Vaše partnerka ráda dobrodružství nebo chce zkoušet nové věci, tak ji můžete obdarovat poukazem na kurz lezení ferrat například na Děčínsku.

Zdroj

Dobrá káva

Pokud víte, že má Vaše žena ráda dobrou kávu, tak ji vytvořte sadu nějakých kvalitních káv a ona tak bude moct vyzkoušet různé druhy.

Vysněný šperk

Spoustu žen má rádo šperky a vytvoříte jí tímto dárkem obrovskou radost. Pokud patří do této skupiny i ta Vaše, tak neváhejte a vyberte jí nějaký, který bude ráda nosit a líbit se jí.

Zdroj

Péče o tělo

Snad každá žena o sebe ráda pečuje, takže dárkem s nějakou pečující kosmetikou nic nezkazíte. Můžete jí tak dát například nějaký set tělového gelu, mýdla s příjemnou vůní.