Přemýšlíte, kde můžete pro Vaši firmu uspořádat firemní večírek? Přinášíme Vám 5 tipů na místa, kde ho uspořádat!

The Pop Up!

Vy máte nápad na firemní večírek, my máme prostory, které v Praze jen tak nenajdete! Co to spojit? 
K dispozici byste měli celý prostor The Pop Up. Prostor obsahuje hlavní místnost s možností zapůjčení stolů a židlí k sezení, vysokých stolů ke stání, nebo jen židlí do stylu divadelního sezení třeba na přednášky a přestavení. 
Prostory The Pop Up se dají zcela přizpůsobit druhu Vaší akce!
Dále The Pop Up obsahuje 9 zážitkových místností, které podněcují lidi ke kreativitě a vytvářejí perfektní místo pro seznámení, nebo utužení vztahů. To všechno skrz jedinečný zážitek, který si lidé z The Pop Up odášejí. Z The Pop Up si tak lidé odnesou skvělý zážitek, ale díky interiéru a atmosféře, kterou prostory mají i úžasné fotky, které by bylo škoda nesdílet.

Lokalita: Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 - Podolí
Web: https://www.thepopup.cz

VNITRBLOCK

Vnitroblock je unikátní místo, kde pod jednou střechou najdete kavárnu, taneční studio, kino, eventovou a divadelní halu, galerii a ještě mnohem více. Místo nabízí prostory pro různé typy eventů.

Zdroj

Lokalita: Tusarova 791/31, Praha 7
Web: https://vnitroblock.cz

EXTREME-ARCHERY

Jako první v České republice nabízí Extreme-archery unikátní pojetí týmových her a soubojů. Pomocí speciálních upravených luků zažijete nezapomenutelný zážitek! Ideální místo pro strávení sportovního dne.

Zdroj

Lokalita: Bělehradská 7/13, Praha 4
Web: https://extreme-archery.cz

RADLICKÁ KULTURNÍ SPORTOVNA

Z bývalé nákladní budovy bylo vytvořeno místo pro všechny, kteří se chtějí bavit. Radlická kulturní sportovna je industriální prostor, který nabízí prostor o rozloze více než 400 m2. K dispozici jsou i venkovní prostory.

Zdroj

Lokalita: Za ženskými domovy 125/5, Praha
Web: https://kulturnisportovna.cz

TEPFACTOR

TEPfactor se nachází nedaleko Prahy. Jedná se o světový unikát zábavního centra, kde je možnost uspořádat i oslavy a večírky. Celková kapacita areálu je 300 osob.

Zdroj

Lokalita: Chotilsko 1, 26203, Chotilsko
Web:
https://www.tepfactor.cz/