Přemýšlíte, jak zabavit děti v zimě a docházejí Vám nápady? Přinášíme Vám hned několik typů, při kterých zaručujeme pořádnou zábavu!

Interaktivní výstava The Pop Up!

Při jakémkoliv nepříznivém počasí nešlápnete vedle, když navštívíte interaktivní výstavu The Pop Up v pražském Podolí. The Pop Up je určena pro jakoukoliv generaci - děti se tu vyřádí a dospělí se vrátí do dětských let. Každá z místností má svou vlastní vůni, zvuk a barvu, což vytváří jedinečnou atmosféru jednotlivých místností. Na prohlídce se můžete dozvědět, jak a proč každá z instalací vznikla, a splnit úkol, který se k ní váže.

Kreativní tvoření

Na Pinterestu naleznete hned několik nápadů, jak zapojit děti a vytvořit něco kreativního u čeho se děti rozhodně nudit nebudou.

Návštěva Zoo

Možná si říkáte, jestli je dobrý nápad pro děti navštívit Zoo v zimě. I v tomto chladném počasí má Zoo své kouzlo. Díky nižší návštěvnosti nabudete po návštěvě úplně jiný pocit. Navíc je v tomto období cena nižší, což je příjemné plus.

Zdroj

Návštěva dětské herny

V posledních letech se s dětskými hernami roztrhl pytel, vznikají v mnoha větších i menších městech. Buď jako samostatné prostory, nebo jako součást kavárny nebo dětského klubu. V dětské herně můžete strávit i několik hodin plné zábavy!

Zdroj

Kočičí kavárna

Jestli vy a vaše děti máte rádi něco netradičního a kočky, tahle kavárna je přímo pro Vás. V kavárně na vás čeká 9 malých vymazlených stvoření, které jsou připravené vám zvednout náladu.

Zdroj