Nápadů na neobvyklé rande není nikdy dost. Proto jsme si pro Vás přichystali několik tipů, čím byste mohli partnera nebo partnerku překvapit a užít si tak neobvyklé rande.

The Pop Up

Jedná se o interaktivní výstavu, která Vám dovolí se vrátit do dětských let, zapomenout na každodenní stres a vytvořit si tak společné nové vzpomínky, na které budete rádi vzpomínat. Prohlídka zde trvá okolo hodiny a půl a nabízí Vám 9 interaktivních instalací. Jednotlivé instalace obsahují interaktivní prvky, takže se nebojte, že byste se jen procházeli a koukali na umělecká díla. Na téhle výstavě si můžete skočit do světa s nekonečně kuličkama, nebo si vytvořit svůj vlastní vesmír v místnosti zrcadel a lampionků.

Escape room

Únikové hry jsou skvělé nejen na stmelení, ale i na společné řešení nějakých problémů. Skvělý nápad na rande, pokud je špatné počasí a vy tak nemůžete vyrazit ven, nebo i kdykoliv jindy, kdy máte chuť si potrápit mozek.

Zdroj

Let balónem

Vzneste se do výšky a užijte si tak okouzlující pohled na malebnou krajinu po Vámi. Užijete si společné chvilky několik desítek nad zemí a vzpomínky opravdu na celý život. 

Zdroj

Planetárium

Oblohu plnou hvězd nemusíte pozorovat pouze po setmění, můžete si zajít do planetária, zakoukat se do noční oblohy, na chvíli zkrátka vypnout hlavu a užít si pohodový den.

Zdroj

Karaoke

Umíte zpívat? Skvěle, mile překvapíte. Neumíte zpívat? Nevadí, dobře se pobavíte. Zažijte večer plný zábavy a zazpívejte si společně se svým partnerem.

Hospodský kvíz

Vyražte společně s partou kamarádů do hospody a zahrajte si klasický kvíz. Rozdělte se do týmů a užijte si se svým partnerem a ostatními večer, kde zapojíte společnými silami mozek a dozvíte se třeba i něco nového.