Hledáte tipy na místa, která byste mohli navštívit s dětmi v zimním počasí. Místa, kde je zábava pro všechny věkové kategorie zaručena?

Dnes přinášíme hned několik míst, která stojí za to navštívit!

The Pop Up!

Kouzelná interaktivní výstava, která vám umožní na chvíli zapomenout na všechno, co vás trápí a vaše děti se skvěle zabaví. Nakoukněte do devíti různých místností a užijte si společně krásné odpoledne.

Rezervace vstupenek je možné na stránce https://thepopup.reenio.cz/.

Aquapalace Praha

Pokud se vaše děti už nemůžou dočkat léta, koupališť a bazénů, vyrazte do Aquapalace. Vydovádějte se na 21 tobogánech, včetně toho nejdelšího v ČR, nebo vyzkoušejte divokou řeku. 

Zdroj

Planetárium

Zajímají vás a vaše děti hvězdy, planety a vesmír? Přijďte se do planetária dozvědět něco nového. Ale pospěšte si, pražské planetárium buse přecházet na LED Dome technologii a bude tak od dubna uzavřeno.

Zdroj

Muzeum voskových figurín Madame Tussauds

Přijďte se pokochat neuvěřitelně realistickými voskovými modely herců, sportovců, zpěváků a politiků. Tyto modely zahrnují řadu interaktivních prvků, jako jsou fotografické okénka, kde si mohou návštěvníci vyfotit s vybranými figurínami.

Zdroj

Divadelní představení

Vezměte děti za kulturou, Praha nabízí širokou škálu divadelních představení pro děti, jako jsou pohádky, muzikály nebo balet. Taková představení jsou skvělým způsobem, jak strávit zimní odpoledne v teple.

Zdroj