Baby Shower je jedinečným a radostným okamžikem v životě těhotné ženy. Je to skvělá příležitost pro její přátele a rodinu, aby se sešli a oslavili nadcházející příchod nového člena rodiny. Jedním z klíčových prvků při plánování Baby Shower je volba vhodného místa. V tomto článku vám přinášíme inspiraci a tipy na místa, kde můžete uspořádat Baby Shower tak, aby byl tento den pro všechny nezapomenutelný.

Co je to vlastně Baby shower?

Baby shower neboli těhotenský večírek je oslava pro nastávající rodiče, kde se odhaluje pohlaví dítěte. Název vychází z USA a pořádá se většinou ve třetím měsíci těhotenství. Tento večírek může organizovat maminka sama, blízká osoba nebo některá z jejich kamarádek. Hlavním cílem baby shower je oslavit mateřství a miminko, proto se hodí přinést malou pozornost pro maminku nebo dítě. 

The Pop Up:

Tohle kouzelné místo v pražském Podolí je jedno z nejlepších míst, kde můžete uspořádat (nejen) Baby shower. Jedná se o interaktivní výstavu, kde si můžete užít radostné chvilky v kuličkáriu, zhoupnout na houpačce až do oblak nebo si vyhrát s konfetami. Tento prostor je ideální v tom, že si ho můžete také celý pronajmout a mít ho tak celý pro sebe. Zároveň  je možné si přinést občerstvení, nebo si bezstarostně objednat catering. 
Atmosférou i interiérem navodí příjemnou náladu a díky jedinečným instalacím vytvoří skvělou zábavu pro všechny generace. 

Venkovní piknik v parku:

Pro lehkou a přírodní atmosféru můžete zvážit uspořádání Baby Shower v místním parku. Vyberte si krásné a prostorné místo, kde budou hosté mít dostatek prostoru k relaxaci a pohodlnému posezení. Připravte piknikové deky, květiny a jednoduché občerstvení. Vybrané místo si můžete vyzdobit a přinést i spoustu dobrého jídla a pití. V Praze to jsou například lokace jako Letenské sady, Petřínské sady, Stromovka, Ladronka, Riegerovy sady nebo Havlíčkovy sady. 

Zdroj

Na lodi:

Originálním místem kam můžete vyrazit je projížďka lodí. Můžete rozjímat nad krásami okolí v příjemném prostředí, ale zároveň se věnovat zábavě a přátelům na palubě. Ideální čas pro tento nezapomenutelný zážitek je hodina před západem slunce, kdy zažijete takzvanou „golden hour“. V tuto část dne bývá obloha nejkrásnější. 

Zdroj

Rezervovaná místnost v kavárně:

Pokud preferujete pohodlí vnitřního prostoru, můžete si rezervovat soukromou místnost v oblíbené kavárně. Kavárna poskytne příjemné prostředí s pohodlným posezením, ať už ve formě křesel nebo sedaček. Mnoho kaváren nabízí také různé občerstvení, dezerty a nápoje, takže se nemusíte starat o přípravu jídla.

Zdroj

Domácí atmosféra:

Pokud preferujete osobní a intimní prostředí, můžete uspořádat Baby Shower ve svém vlastním domě nebo v domě blízkého přítele či rodinného příslušníka. Vytvořte příjemnou atmosféru pomocí dekorací, balonků, květin a svíček. Připravte občerstvení a zábavné aktivity, které budou ladit s tématem oslavy. Domácí prostor umožní vytvořit osobnější a relaxační atmosféru.