Oslava narozenin je důležitou součástí života každého dítěte. Uspořádat vysněnou oslavu však může být těžké. Nemějte strach, máme pro vás několik tipů, kde uspořádat tu nejlepší dětskou oslavu narozenin.

The Pop Up!

Tento kreativní prostor s devíti krásnými instalacemi si můžete pronajmout celý pro sebe a uspořádat tu nejoriginálnější narozeninovou oslavu, na kterou bude každý dlouho vzpomínat. Děti se vyblbnou v kuličkáriu a vy si zatím můžete užít vychlazené prosecco. V hlavní místnosti na vás bude čekat posezení, ke kterému si můžete objednat občerstvení, nebo si můžete přinést vlastní. Prostor je ideální pro 35 osob. Pro rezervaci pište na info@thepopup.cz nebo volejte na +420 603 345 381. Výstavu najdete na Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4.

Pohodlí domova

Uspořádejte narozeninovou oslavu pro své dítě v pohodlí svého domova. Velkou výhodou je komfort, který s sebou domácí oslavy přinášejí. 

V parku

Mají vaše děti rády přírodu? Vytvořte jim zábavnou narozeninovou oslavu v parku. V takovém velkém prostoru si děti užijí spoustu her a aktivit, které jim připravíte. 

Dětská herna

Dětské herničky nabízejí útulné prostředí se zábavnými prolézačkami a dalšími aktivitami, kde se děti pořádně vyřádí. Vy si zatím s ostatními rodiči můžete vychutnat příjemnou společnost. 

Bowling

Pro aktivní a zábavnou oslavu je skvělou volbou bowlingová dráha. Mnoho zařízení nabízí narozeninové balíčky, které zahrnují nejen vzrušující bowling, ale také jídlo a výzdobu. 

Kino

Přeneste oslavu narozenin k velkému plátnu a uspořádejte ji v kině. Tato možnost je vhodná pro děti jakéhokoli věku. Zařiďte si soukromou projekci a naplánujte tematickou filmovou oslavu, která vám přinese nezapomenutelný filmový zážitek.