Přemýšlíte nad originálním místem, kde se může uskutečnit narozeninová oslava Vašeho dítěte a nevíte si rady? Přinášíme Vám 5 tipů na místa, kam se budou těšit nejen pozvané děti, ale i doprovázející rodiče.

The Pop Up!

Pokud přemýšlíte nad originální oslavou, The Pop Up! je skvělou volbou! Díky unikátnímu prostoru uchvátí všechny generace. Pro soukromé akce, jako je narozeninová oslava, je možnost pronájmu, díky kterému zažijete nezapomenutelné chvíle. Přímo v The Pop Up! si můžete domluvit catering, výzdobu nebo i animační program. Z oslavy si odnesete skvělý zážitek a mnoho vzpomínek. Zařídit si zde můžete dokonce i fotografa, který vám oslavu pomůže zvěčnit už navždy. Pokud Vás zajímá více, mrkněte na odkaz níže.
https://www.thepopup.cz/narozeninova-oslava

Lokalita: Dvorecké nám. 406/5, Praha 4 - Podolí
Web: https://www.thepopup.cz
Otevírací doba:

Pondělí, úterý, čtvrtek: individuálně dle dohody

Středa, pátek: 14:00 - 20:00

Sobota, neděle: 11:00 - 18:30

TOBOGA Fantasy

TOBOGA Fantasy je dětská herna s mnoha atrakcemi nejen pro děti. Stačí si jen vybrat ze širokého výběru narozeninových párty boxů a balíčků. Je zařízený i široký doprovodný program. Pro rodiče, kteří hledají způsob, jak oslavit narozeniny svého dítěte nezapomenutelným způsobem. Tato herna nabízí dětem nejen zábavu, ale také bezpečné prostředí, ve kterém se mohou vyřádit a užít si den plný her a aktivit. Narozeninové oslavy v dětských hernách jsou často plné vzrušení a smíchu, ať už jde o dobrodružství na prolézačkách, soutěže ve hrách nebo třeba tvořivé dílničky. Pro rodiče je to také vítaná příležitost, jak se uvolnit a nechat organizaci oslavy na profesionálech, kteří se postarají o vše od občerstvení až po zábavný program.

Lokalita: Zličín HOME PARK, Skandinávská 141/5a, Praha 5
Web: https://www.toboga.cz/praha
Otevírací doba:

pondělí - středa: 14:00 - 19:00

čtvrtek - neděle: 10:00 - 19:00

Action Park

Pro ty, kteří hledají nekonvenční způsob, jak oslavit speciální příležitost, jako jsou narozeniny či jiné významné události, se stává Action Park v Praze atraktivní volbou. Tento unikátní zábavní komplex nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie, od adrenalinových atrakcí po relaxaci a oddych. Oslava v Action Parku přináší hostům nejen vzrušující zážitky, ale také možnost strávit čas ve skvělém prostředí s přáteli a rodinou. S nabídkou jako jsou závodní dráhy, lanové parky, střelba z luků nebo simulátory letů, je každá oslava v Action Parku nezapomenutelným dobrodružstvím plným vzrušení a radosti. Díky profesionálnímu personálu je možné plánování oslavy snadné a pohodlné, a hosté se tak mohou plně soustředit na své zážitky a užívat si každý okamžik této nevšední oslavy.

Lokalita: Výpadová 157, Zbraslav
Web: https://www.actionpark.cz
Otevírací doba:

pondělí - neděle: 8:00 - 23:30 

JUMP PARK

Trampolínový park svým zákazníkům nabízí možnost uspořádat narozeninovou oslavu. Není lepší místo než Jump Park. Tento skákací park nabízí dětem i dospělým jedinečnou příležitost oslavit své narozeniny či jiné speciální události ve vzduchu. Skákací parky jsou plné trampolín, skákacích ploch a dalších atrakcí, které zaručují nejen skvělou zábavu, ale také aktivní pohyb a fyzickou činnost. Oslava v Jump Parku je skvělým způsobem, jak propojit adrenalinovou zábavu s sociálním setkáním. Hosté se mohou těšit na soutěže ve skákání, hry na trampolínách a mnoho dalších aktivit, které poskytne profesionální tým Jump Parku. Bez ohledu na věk hostů, Jump Park je ideálním místem pro nezapomenutelnou oslavu plnou skákání a radosti."

Lokalita: Ringhofferova 115/1, Zličín
Web: https://www.jumppark.cz
Otevírací doba:

pondělí, středa, čtvrtek, pátek: 10:00 - 21:00

úterý: 12:00 - 21:00

sobota, neděle: 9:00 - 21:00

Mercuria Laser Game

Mercuria Laser Game nabízí dokonce uspořádat narozeninovou oslavu v největším hračkářství v ČR - Hamleys. Laser Game je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí oslavit své narozeniny nebo jinou událost netradičním způsobem. Tato hra spojuje adrenalinovou zábavu s týmovou strategií a dovednostmi, což z ní činí ideální aktivitu pro skupiny všech věkových kategorií. Oslava v Laser Game je plná napětí a dobrodružství, kdy hráči soutěží proti sobě v realistickém simulovaném boji, přičemž používají bezpečné laserové zbraně. Tato aktivita nejenže zaručuje hodiny zábavy a smíchu, ale také podporuje spolupráci a strategické myšlení. Profesionální personál Laser Game centra se postará o to, aby oslava probíhala hladce a bezpečně, ať už jde o organizaci her nebo poskytnutí bezpečnostních pokynů.

Lokalita: Údolní 212/1, Praha 4
Web: https://mercurialaser.cz
Otevírací doba:

pondělí - čtvrtek: 13:00 - 23:00

pátek: 13:00 - 24:00

sobota: 10:00 - 24:00

neděle: 10:00 - 22:00