Narozeniny jsou víc než jen datum v kalendáři - je to každoroční příležitost užít si radosti ze života a vytvořit si trvalé vzpomínky s přáteli a rodinou. V srdci starobylé Prahy se najdou zajímavá místa, kde ví, jak rozjet pořádnou party. Přečtěte si naše tipy, kde uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin v Praze.

The Pop Up!

Tento kreativní prostor s devíti krásnými instalacemi si můžete celý pronajmout pro sebe a uspořádat si tu nejoriginálnější narozeninovou oslavu. Vyblbněte se v kuličkáriu nebo se zhoupněte do pohody na pohádkové houpačce. V hlavní místnosti na vás bude čekat posezení, ke kterému si můžete objednat občerstvení, nebo si můžete přinést vlastní. Prostor je ideální pro 35 osob. Pro rezervaci pište na info@thepopup.cz nebo volejte na +420 603 345 381. Výstavu najdete na Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4.

Karaoke bar

Pronajměte si soukromý karaoke salonek a uspořádejte karaoke party. Prozpívejte své narozeniny s přáteli a rodinou a užijte si večer s dobrou hudbou a příjemnou společností. Na takovou oslavu nikdo nikdy nezapomene. 

Úniková hra

Chcete zažít vzrušení a adrenalin na vaší narozeninové oslavě? Zkuste únikovou hru! Představte si, že jste zavření v tematické místnosti plné hádanek, vodítek a výzev, které vyžadují váš kolektivní důvtip a kreativitu. Nechte se zavést do světa dobrodružství a prožijte opravdu originální narozeniny.

Loď na Vltavě

Nastupte na palubu soukromé lodi plující po Vltavě a nechte třpytící se světla Prahy, aby se stala kulisou vaší narozeninové oslavy. Představte si smích přátel a cinkání sklenic a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky. Lodní party v Praze není jen narozeninová událost - je to zážitek, který spojuje kouzlo městského panoráma s radostí ze společných chvil.

Historická party

Praha je krásné historické město a jak lépe oslavit narozeniny než v historickém duchu? Projděte starobylými branami a do říše historie a elegance a oslavte své narozeniny v historických prostorách.

Útulná kavárna

Uspořádejte oslavu v jedné z malebných kaváren, které Praha nabízí. Čekat na vás bude příjemná a útulná atmosféra. Zrelaxujte se a užijte si dobrou kávu s vaší oblíbenou společností. 

Let balonem

Pro opravdu dobrodružnou oslavu zvažte let horkovzdušným balónem nad Prahou. Užijte si dechberoucí letecké výhledy na panoráma města, jeho památky a Vltavu. Prožijete tak narozeninový zážitek jako žádný jiný.

Party tramvaj

Pronajměte si historickou tramvaj pro jedinečný narozeninový zážitek. Projeďte se půvabnými pražskými uličkami a vychutnejte si hudbu, drinky a společnost přátel. Některé tramvaje dokonce nabízejí cateringové služby, aby jste si oslavu užili naplno bez starostí. 

Pivní zahrady

Praha je známá svými pivními zahrádkami. Vyberte si malebnou zahrádku a oslavte své narozeniny tradičním českým pivem, výborným jídlem a živou atmosférou. Je to fantastická volba pro ty, kteří ocení neformálnější, ale temperamentní narozeninové setkání.

Laser game

Laser game party mohou být vzrušujícím a akčním způsobem, jak oslavit narozeniny. Přidejte více vzrušení začleněním motivu do vaší narozeninové hry. Ať už se jedná o futuristickou vesmírnou bitvu nebo misi tajného agenta, téma dodá vaší oslavě šmrnc.