Plánujete oslavu narozenin a nevíte kde? Vyzkoušejte kreativní prostor the Pop Up! Zde zažijete zcela kouzelnou oslavu, na kterou nikdy nezapomenete. Přečtěte si, jak taková oslava probíhá.

Prostory The Pop Up! se skládají z 9 kreativních instalací, které budete mít všechny k dispozici. Celý prostor bude uzavřený jen pro vás a vaše hosty. The Pop Up! je ideální pro všechny věkové kategorie, takže se tu nikdo nebude nudit. Děti se vyřádí v kuličkáriu a na houpačce, zatímco si dospělí v klidu užijí vychlazené prosecco. V hlavní místnosti na Vás bude čekat posezení až pro 35 hostů. Tuto místnost si také můžete vyzdobit sami, nebo si objednat výzdobu podle Vašich přání přímo od nás.

Jak je to s občerstvením? Máte na výběr ze dvou možností:

1. Můžete si přinést vlastní občerstvení - pokud si vyberete tuto variantu a přinesete si vlastní občerstvení, zapůjčíme vám zdarma příbory, skleničky, talířky nebo nádoby podle vaší potřeby. Následně se postaráme také o jejich umytí.

2. Objednejte si občerstvení u nás - užijte si bezstarostnou oslavu a všechny starosti ohledně pokrmů nechte na nás. Máme širokou nabídku slaného i sladkého cateringu a také alkoholických i nealkoholických nápojů.

V rámci občerstvení nabízíme z několika možností balíčků, podle počtu osob - balíček z čestných zdravě stavěných kanapem, pro malé jedlíky, ovocno zeleninový balíček plný vitamínů nebo sladký balíček tematických cupcaků.

Pokud máte představu o tom, jaký byste chtěli dort, stačí nám zaslat fotografii a vaše požadavky. Naše cukrářka se o vše postará a váš vysněný dort na vás bude čekat přímo v The Pop Up!

Objednat si můžete také speciální služby, které dodají vaší oslavě jedinečnost. Oblíbenou volbou je objednání neomezené cukrové vaty s nejrůznějšími příchutěmi jako je pina colada nebo vodní meloun a sladkými posypkami. 

Můžete si také nechat udělat fotky od profesionálního fotografa, který vám vytvoří a následně zedituje 60-70 krásných snímků. Kromě těchto možností nabízíme také promítací plátno, karaoke set nebo vlastního DJ.

Pokud plánujete dětskou oslavu nabízíme také tematické oslavy podle vašich přání nebo animační programy pro malé i velké děti. 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail info@thepopup.cz