Blíží se vánoční období a s ním i čas oslav a společenských setkání. Jestliže plánujete uspořádat vánoční večírek pro své přátele, rodinu nebo kolegy z práce a chcete, aby byl skutečně nezapomenutelný, připravili jsme pro vás 8 tipů na zábavný program.

Kreativní prostor The Pop Up!

Hledáte-li pro váš vánoční večírek ojedinělý prostor, měli byste navštívit výstavu The Pop Up! v Praze. Prostory nabízí nevšední zážitek ve formě 9 interaktivních instalací. S kapacitou až pro 40 osob  poskytuje The Pop Up! dostatek prostoru pro vaše hosty. A pokud jde o občerstvení, máte zde také možnost zorganizovat vlastní catering dle vašich představ. To vše dělá z The Pop Up! ideální místo pro oživení vašich vánočních oslav a vytvoření jedinečného zážitku pro všechny hosty.

Otevírací doba:
Pondělí/ Středa/ Pátek 14:00-20:00
Úterý/ Čtvrtek: Individuálně dle dohody         
Sobota/ Neděle: 10:00-18:30

Adresa:
📍Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4

Fotobedna

Zajistěte svým hostům nezapomenutelný zážitek na letošním vánočním večírku díky originálnímu zábavnému programu od společnosti “Fotobedna”. Tato společnost vám nepřinese pouze obyčejné fotografie, ale také radostí nabitý zážitek. Vaši hosté se budou moci spontánně fotografovat s různými rekvizitami a pozadími.

Futurento

Chtěli byste sportovní firemní večírek? Futurento bude přímo pro vás. Jedná se o zábavní centrum v Praze, kde si vytvoříte čtyřčlenné týmy a poté se můžete vrhnout zdolávat, jak fyzické, tak logické úkoly. Moderní technologické vybavení zajištuje zábavu, zatímco kvalitní občerstvení a profesionální servis uvolní vaši pozornost pro užití si nezapomenutelného večírku plného radosti a zábavy.

Otevírací doba:
Pondělí: Zavřeno
Úterý- Pátek: 13-21
Sobota/ Neděle: 10-22

Adresa:
📍Na Harfě 916/9a, Praha- Vysočany

PUF cukrová vata

Chcete-li si zpestřit vánoční večírek, objednejte si PUF vozík s cukrovkou vatou. Můžete si vybrat z několika příchutí nebo si dokonce vytvořit svou vlastní se zdobením. Mimo jiné je možnost zvolit si nějaký zajímavý tvar cukrové vaty a dodat různé posypky nebo praskací prášek.

Action park Praha

Pro ty, kteří hledají neobvyklý zážitek pro svůj vánoční večírek, je Action Park Praha tím pravým místem. Tento akční park nabízí nejen adrenalinové dobrodružství, ale také možnost strávit večer plný aktivit a zábavy. Mezi oblíbené aktivity patří například lidský stolní fotbal, gigantický beer pong a další. Večírky se odehrávají ve vytápěném a vánočně vyzdobeném maxi stanu. Action Park Praha spojuje zábavu, soutěživost a neobvyklou atmosféru, která z vašeho vánočního večírku udělá nejen oslavu, ale také dobrodružství.

Otevírací doba:
Pondělí- Neděle: 8:00- 23:30

Adresa:
📍Výpadová 157, Zbraslav-Lahovice 

Parníky Praha

Máte-li zájem o netradiční vánoční večírek, můžete ho uspořádat přímo na palubě parníku. Parník pro vás bude vyzdoben vánoční výzdobou včetně vánočního stromečku. Nebude chybět ani občerstvení, které si můžete zvolit ve formě bufetu nebo servírovaného menu. Je zde možnost zvolit si doprovodný program jako například živá kapela, karaoke nebo foto koutek.

Adresa:
📍Na Kampě 453/5, Praha 1

Vnitroblock

Vnitroblock v Praze je místo jak pro malé uzavřené akce, tak pro větší společenské akce. Je zde možnost vybrat si místnost dle kapacity, do té největší se vejde až 350 osob. Mimo jiné zde najdete i kino nebo místo, kde se dá cvičit. Tyto prostory jsou pro různorodé akce a eventy.

Otevírací doba:
Pondělí- Neděle: 9:00-22:00

Adresa:
📍Tusarova 791/31, Praha 7- Holešovice 

Endorfin

Místo, kde vám vypracují vánoční večírek na míru. Na tomto místě si můžete vybrat z různých programů jako je například úniková hra na různá témata nebo hra “Push and play”. Zároveň si sem můžete pronajmout moderátora nebo DJ.

Otevírací doba:
Pondělí- Neděle: 10:00- 22:00

Adresa:
📍Petrohradská 216/3, Praha 10- Vršovice