Bude se vaše kamarádka nebo někdo z rodiny vdávat a nevíte si rady, jaký program pro rozlučku se svobodou? Pojďte dané slečně vytvořit rozlučku, která bude zábavná a nezapomenutelná nejen pro ni. Dnes Vám přinášíme hned několik typů.

Objednávka na baru beze slov

Úkol zní jednoduše: nevěsta si musí objednat drink na baru bez použití jediného slova. Sice jednoduché zadání, nevěsta si ale možná bude myslet přesný opak. Sledujte od stolu nevěsty snahu, legrace to bude pro vás a zároveň jistě také pro barmana. 

Veselá historka

Každá kamarádka napíše na papírek vtipný zážitek, který spolu s nevěstou zažily. Nevěsta pak má za úkol historku nahlas přečíst a uhodnout, kdo ji napsal. Uvidíte, že se možná dozvíte nečekané informace o vaší kamarádce.

Kvíz o životě s panem Božským

Nachystejte si otázky, které se týkají ženicha a ještě před rozlučkou ho požádejte, aby vám na ně odpověděl. Stejné otázky pak pokládejte nevěstě a řekněte jí pak odpovědi ženicha.  Za každou špatnou odpověď se nevěsta bude muset napít oblíbeného drinku. Tip: Ženichovy odpovědi natočte na video a ukažte ho pak nevěstě.

Flower bar  

Flower bar je stojan kde je vystaveno množství nejrůznějších čerstvých květin, ze kterých si ostatní mohou vybrat a vytvořit si něco krásného. Je to skvělý způsob, jak být kreativní a zažít něco zase trochu jiného. 

Puzzle z fotky

Připravte pro nevěstu puzzle z fotky jejího budoucího manžela. Fotku by pak nevěsta měla složit dohromady v nějakém časovém limitu. Za každých 5 sekund navíc se bude muset nevěsta napít. PS: fotku pořádně rozstříhejte, ať to nemá nevěsta tak jednoduché

Chutné překvapení

Pokud budete s kamarádkami někde ve městě, nechte vytvořit v nějaké dobré restauraci, kterou má například nevěsta ráda, drobný snack. Nejen nevěsta bude určitě ráda, že si dá něco dobrého k snědku a posilníte se na další program.