Nezapomenutelná rozlučka se svobodou vyžaduje pečlivou kombinaci zábavy, relaxace a jedinečných zážitků. Pokud se ji chystáte oslavit v Praze, máte o zábavu postaráno. Toto dynamické město nabízí nepřeberné množství aktivit, díky nimž se vaše rozlučka se svobodou stane opravdu nezapomenutelnou. Zde jsme pro vás připravili 7 aktivit, které vaší oslavě dodají nádech kouzla.

Zdroj

Interaktivní výstava The Pop Up!

Začněte svou rozlučku se svobodou s dávkou kreativity a inspirace návštěvou interaktivní výstavy The Pop Up! v pražském Podolí. Ponořte se do světa umění a zábavy při prohlídce této galerie plné estetických místností a snových dekorací. Tento jedinečný zážitek nejenže rozproudí vaši fantazii, ale také zaručí dávku smíchu, instagramových selfie a příležitost ke sblížení celé skupiny vašich kamarádek. Doporučujeme rezervovat si termín předem, protože volná místa se rychle plní!

Rozlučková plavba po Vltavě

Vydejte se na výlet po malebné Vltavě a užijte si pohodovou plavbu lodí pro vaši jedinečnou událost. Pronajměte si celou loď nebo se jen připojte k prohlídce s průvodcem a plujte kolem ikonických pražských památek, jako je Karlův most a Pražský hrad. Zatímco budete obdivovat krásu městské architektury, můžete popíjet osvěžující nápoje a vytvářet věčné vzpomínky se svými nejlepšími kamarádkami.

Zdroj

Sportovní oslava 

Chcete zažít přátelské soupeření s příměsí adrenalinu? Pak je skvělým nápadem zapojit se do různých sportovních aktivit! V Praze je spousta nejrůznějších možností, od jízdy na koni a hry minigolfu až po skupinový bungee workout. Svatební přípravy mohou být plné stresu, ale tyto zábavné prožitky vám  rozhodně pomohou uvolnit se a vytvořit tak společné nezapomenutelné příběhy.

Zdroj

Večerní párty

Žádná rozlučka se svobodou se neobejde bez taneční zábavy. Praha je naštěstí proslulá svým pestrým nočním životem a vynikající barovou scénou, takže si můžete vybrat ideální místo, které vyhovuje vašim koktejlovým a hudebním preferencím. Fashion club vám zaručí nejen skvělou párty, ale také úžasný výhled na metropoli ze své terasy. Pokud hledáte spíše pohodovou a estetickou atmosféru, pak vám osobně doporučujeme bar Moonclub a koktejlový bar na streše Cloud 9.

Zdroj

Odpočiňte si ve wellness centru

Co může být lepšího než parádní relaxace ve spa centru než se pustite do dalších náročných svatebních příprav? Vyberte si z řady procedur, včetně masáží, ošetření obličeje a zajímavých lázeňských ceremoniálů.  Po lázeňské proceduře se budete cítit obnovené a připravené na další kapitolu vašeho rozlučkového dobrodružství.

Zdroj

Zpestřete si svou oslavu ve strip baru

Praha nabízí řadu striptýzových barů, kde si můžete užít vystoupení profesionálních tanečníků. Vy a vaše skupina kamarádek si můžete vystoupení užít jen od stolu při popíjení koktejlů nebo si objednat soukromý tanec, aby byl tento zážitek ještě vášnivější. Dámský bar Není Zač dokonce nabízí několik balíčků speciálně pro rozlučky se svobodou 

Zdroj

Pronajměte si celý The Pop Up na rozlučkovou večeři!

Ať už si chcete odpočinout po sportovních aktivitách, nebo plánujete večeři předtím, než vyrazíte do klubu, několik hodin v tomto kreativním prostoru se jistě stane vrcholem vaší oslavy. Je možné si pronajmout celé prostory, takže vaši rozlučku se svobodou nebude nikdo rušit. Objednejte si lahodný catering s proseccem a cukrovou vatou pro svá děvčata, služby profesionálního fotografa a užijte si okouzlující atmosféru s 9 jedinečnými interaktivními instalacemi!