Chystáte školní výlet s dětmi a nevíte si rady? Vymyslet zajímavý program pro děti může být někdy dost těžké. Vy si s tím ale nemusíte lámat hlavu, stačí když se přečtete naše tipy na nezapomenutelný školní výlet.

The Pop Up!

Na této interaktivní výstavě na vás bude čekat devět kreativních instalací, které děti nejen zabaví, ale také přimějí k přemýšlení. Prostor The Pop Up! se skládá z 9 zábavných interaktivních navzájem propojených místností. Ke každé instalaci se váže i speciální úkol či zábavná aktivita. Menší děti se tak vyřádí a starší zažijí něco jedinečného a nevšedního. Kromě skvělého zážitku si domů odnesou také jedinečné vzpomínky v podobě krásných fotek.

Židovské město

Městská čtvrť Josefov je sice nejmenší čtvrtí v Praze, ale jedná se o krásně zachovalý celek židovských památek. Prohlédnout si tak můžete židovskou radnici, starý hřbitov nebo malebné synagogy.

Zoo

Vezměte děti na školní výlet do zoo. Takový výlet může být vzdělávací a zároveň zábavnou akcí pro děti jakéhokoliv věku. 

Petřín

Pokud se vydáte na Petřín, bude vás čekat spousta zábavy, kterou si děti užijí. Můžete vystoupat na rozhlednu, pobavit se v zrcadlovém bludiště nebo se naučit něco nového ve hvězdárně.

 

Botanická zahrada

Botanická zahrada je dalším místem, kde děti poznají něco nového o přírodě a naší planetě. Kromě nových poznatků si odnesou i skvělý zážitek.

Mirakulum

Zorganizujte výlet do naučně-zábavného parku Mirakulum. Na děti tu budou čekat prolézačky, hrad, lesní město nebo třeba vodní svět.

Národní technické muzeum

Vezměte děti na naučný školní výlet do Národního technického muzea v Praze. Děti se tu dozví zajímavosti z dějin techniky a průmyslu zábavnou a praktickou cestou. 

Karlštejn

Karlštejn je nejznámější český hrad a každý by ho alespoň jednou měl navštívit. Dozvíte se mnoho informací o české historii, a navíc se podíváte na místo, kde se natáčelo několik filmů. 

Lanové centrum

Nechte děti vyblbnout v lanovém centru, kde si vyzkoušejí něco nového. Na takový den plný adrenalinu určitě nikdy nezapomenou.

Paintball

Paintball je jednou z nejoblíbenějších aktivit na školní výlety. Pro děti je to zajímavá zkušenost plná zábavy a týmové práce.