Den svatého Valentýna se blíží, někdo ho slaví, někdo vůbec. My jsme si pro Vás připravili několik tipů, jak byste tento den mohli prožít s druhou polovičkou a užít si tak romantický den ve dvou.

The Pop Up!

Vezměte toho druhého na dokonalé rande do The Pop Up, výjimečně bude na Valentýna otevřeno! Můžete si společně vyhrát v kuličkáriu, zhoupnout se na houpačce až do oblak, napsat vzkaz tomu druhému. Druhou polovičku tím tak mile překvapíte a budete dlouho vzpomínat na tohle romantické rande.

V nabídce naleznete možnost zakoupení vstupenky s welcome drinkem. Rezervovat můžete ZDE.

Romantická večeře na lodi

Ten, kdo se někdy projel po Vltavě, alespoň na šlapadle, tak ví, že pohled na Prahu je naprosto úchvatný. Sledovat večerní Prahu z teplé kajuty lodi, během výborné večeře s člověkem, kterého máte rádi.

Zdroj

Návštěva divadla

Pokud máte rádi s partnerem/partnerkou chození do divadla, ale kvůli nedostatku času, tam nechodíte často, nebo i jen tak, pak tedy jít na nějaké představení na Valentýn je skvělý nápad, kterým potěšíte!

Vyhlídka Máj

Pokud bude na letošní Valentýn pěkné počasí, neváhejte vyjet do přírody. Vyhlídka Máj je krásné místo a výhled z ní dolů na řeku je opravdu romantický. Tip: Vemte si s sebou nějaké drobné jídlo a udělejte si piknik.

Zdroj

Wellness

Jestliže naopak počasí přát nebude, můžete vyrazit na masáž, zajít si do sauny, vířivky a užít si tak společný čas zase trochu jinak a zároveň si u toho odpočinout.

Zdroj

Kampa, romantika v centru Prahy

Malý romantický ostrov Kampa je v samotném srdci Prahy, udělejte si tak příjemnou procházkou večerní Prahou, zavzpomínejte si na nějaké krásné chvilky, které Vám utkvěly v paměti, řekněte si, jak se máte rádi. 

Zdroj

Procházka na Novém Světě

Uprostřed Prahy, nedaleko Pražského hradu se nachází malé město, není to město v pravém slova smyslu, ale najednou se ocitnete někde úplně jinde, než byste čekali. Přijďte se tam projít, pokochat se maličkými domy, úzkými uličkami a užít si tak romantickou procházku.