V posledních letech páry překračují hranice svatebních tradic a hledají kreativní způsoby, jak udělat svůj výjimečný den skutečně nezapomenutelným. Pokud chcete do své svatby vnést trochu rozmarnosti a překvapení, máme pro vás seznam netradičních a kreativních nápadů na svatební program, které vaše hosty velmi potěší.

Balónková fotostěna

Zapomeňte na typickou fotobudku a pozvedněte zážitek svých hostů pomocí úchvatné balónkové fotostěny. Představte si stěnu ozdobenou nespočtem barevných balónků, které tvoří fascinující pozadí pro vaše svatební snímky. Kreativní balonkovou fotostěnu z až 500 různobarevných balonků si můžete objednat v The Pop Up!

Bílý skákací hrad

Pokud jste mladí duchem a hledáte dobrodružný nádech svého svatebního dne, zvažte, zda do své oslavy nezařadit bílý skákací hrad. Tento netradiční doplněk vás i vaše hosty přenese do země radosti a smíchu, ať už jste jakéhokoli věku. Navíc je to skvělá zábava pro mladší hosty, aby jejich rodiče mohli mít více volného času. Objednat si ho můžete zde. Ceny se začínají již od 5000 Kč a je možný nejen osobní odběr, ale i doručení na Vaše svatební místo.

Neomezená cukrová vata

Oslaďte si svatební oslavy nádechem nostalgie a radosti a objednejte si neomezený servis cukrové vaty. Dopřejte svým hostům nadýchané, sladké obláčky štěstí a zavzpomínejte na své oblíbené cukrovinky z dětství. The Pop Up! vám s radostí vytvoří speciální stánek s různými příchutěmi a barvami a přizpůsobí každou porci podle preferencí vašich hostů. Vy a vaši blízcí si dokonce můžete zkusit vyrobit vlastní příchuť! Podívejte se na další podrobnosti zde.

Svatební kvíz a fotosoutěž

Vneste do svého svatebního dne pocit dobrodružství tím, že pro své hosty uspořádáte zábavný kvíz nebo fotosoutěž. Vytvořte sérii úkolů, které účastníky provedou různými místy v místě konání vaši oslavy. Ať už jde o hledání skrytých pokladů nebo řešení hádanek, díky lovu na mrchožrouty budou vaši hosté o tomto dni mluvit ještě dlouho poté, co uplyne. Vymyslete hru se svým snoubencem/snoubenkou nebo si ji objednejte zde.

Zdroj

Slavnostní předávání cen pro hosty

Ukažte svým blízkým uznání tím, že během banketu uspořádáte slavnostní předávání cen. Vytvořte hravé a personalizované ceny, které vyzdvihnou jedinečné vlastnosti vašich hostů. Od "nejlepšího tanečníka" až po "nejkreativnějšího dárce" - oceňte a oslavte jednotlivce, kteří přispěli k vaší společné cestě. Tato odlehčená aktivita podpoří