Praha si získala zaslouženou reputaci jedné z nejžádanějších evropských destinací pro noční život. Malebná architektura spolu s historickým duchem hlavního města spojuje kulturní dědictví s nezapomenutelnými zážitky. Ať už jste králem večírků, nebo si raději v klidu posedíte s přáteli u drinků, Praha má co nabídnout pro každého.

Boothill bar 

Pokud hledáte nevšední zážitek z pražského nočního života, navštivte Boothill bar. Bar se nachází v srdci města a nabízí jedinečnou westernovou atmosféru, která přenese návštěvníky do dob divokého západu. S příjemným prostředím, rozmanitou nabídkou drinků a hudebními vystoupeními je Boothill bar perfektním místem pro strávení pěkného večera.

Otevírací doba:
pondělí - neděle 19:00- 3:00

Adresa:
📍Jaromírova 456, Praha 2

Anonymous bar

Oblíbený koktejlový bar nabízí inovativní nápoje v prostředí s tajemnou atmosférou. Tento zábavný podnik je inspirovaný kultovní filmovou klasikou V jako Vendeta. Bar stojí za návštěvu z několika důvodů – v první řadě kvůli koktejlům. Dále pak pro jedinečný design interiéru, který odkazuje na známý film a přátelský kolektiv zaměstnanců, o kterých je známo, že při obsluhování nosí masku Guye Fawkese, což přispívá k tajemnosti. 

Otevírací doba:
pondělí - neděle 17:00- 2:00

Adresa:
📍Michalská 432, Staré Město

Hemingway bar

Tento populární bar čerpá inspiraci ze života slavného amerického spisovatele Ernesta Hemingwaye. Cílem baru je znovu vytvořit atmosféru starých barů, které autor za svého života rád navštěvoval. Interiér tak kombinuje vintage prvky, art deco a příjemnou atmosféru. Bar se může pochlubit i působivou sbírkou absinthu. 

Otevírací doba:
pondělí - pátek 17:00- 1:00
sobota 19:00-2:00
neděle 19:00-1:00

Adresa:
📍Karoliny Světlé 26, Staré Město

The Alchemist bar

Jedinečný koktejlový bar the Alchemist nabízí kromě nadčasových drinků také elegantní výzdobu, vodítka, hry a hádanky,  které dohromady tvoří opravdu mystický zážitek. Menu nabízí nápoje, které oslní nejen svou chutí, ale také svým propracovaným dekorativním vzhledem. Nedílnou součástí baru je i tarotová soutěž – Vyber si svůj osud, ve které můžete vyhrát 100 000 Kč. 

Otevírací doba:
pondělí - čtvrtek 19:00- 2:00
pátek, sobota 19:00-3:00
neděle 19:00-2:00

Adresa:
📍Provaznická 386, Staré město

London Underground bar

Tento starobylý sklepní bar s britskou tematikou každodenně nabízí skvělé nápoje spolu s živým hudebním vystoupením. Zábavný program o víkendech doplňují hospodské kvízy, karaoke a stand-up comedy, které v pozdějších hodinách střídá DJ. V menu najdete vychlazené pivo, nebo klasické drinky za příznivé ceny.

Otevírací doba:
pondělí - čtvrtek 20:00-2:00
pátek, sobota 20:00-4:00
neděle 20:00-2:00

Adresa:
📍Spálená 106/47, Nové Město

The Pop Up!

The Pop Up! Je interaktivní výstava, kam si můžete během dne odskočit na drink. Na prohlídce se prochází devíti kreativními místnostmi, kde se můžete zcela odreagovat od každodenního života a vrátit se zpět do dětství. Kromě nezapomenutelného zážitku si odnesete také spoustu krásných fotek a vzpomínek. Nebo si můžete pronajmout celý prostor pro sebe a uspořádat si svou soukromou party.  

Otevírací doba:
pondělí/ středa/ pátek 14:00 – 20:00
úterý/ čtvrtek Individuálně dle dohody
sobota / Neděla 10:00 – 18:30

Adresa:
📍Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4

Moonclub

Moonclub je klub a salonek, který je ideální pro každý večer. Mezi pražskými bary se může zejména pochlubit velkolepou prosklenou střechou. Takže kromě tanečního parketu a krásného baru nabízí návštěvníkům i příjemný pohled na noční oblohu při posezení v útulných saloncích. 

Otevírací doba:
středa, čtvrtek 21:00-3:00
pátek, sobota 21:00-5:00

Adresa:
📍Dlouhá 709/26, Staré Město

Absintherie

Absintherie je známý podnik, který se specializuje na podávání absintu. Nabízí široký výběr značek absintu z různých regionů, které demonstrují tradiční a moderní variace konzumace tohoto nápoje. Návštěvníci se také můžou stát svědky i účastníky klasických absintových rituálů, které zahrnují vodní fontány, cukrové kostky nebo absintové děrované lžíce. 

Otevírací doba:
pondělí - čtvrtek 15:00-24:00
pátek, sobota 13:00 - 1:00
neděle 13:00-24:00

Adresa:
📍Jilská 7, Staré Město

Nightmare bar

Tematický hororový bar založili hororoví fanoušci pro další hororové fanoušky. Interiér zdobí ručně vyrobené dekorace a postavy z hororových filmů v životní velikosti. Bar je navíc zahalen v červeném osvětlení, které se perfektně hodí ke speciálnímu strašidelnému menu. 

Otevírací doba:
pondělí - neděle 16:00-2:00

Adresa:
📍Újezd 598/5, Malá Strana

Robotic bar

Robotic bar slibuje svým návštěvníkům jedinečný interaktivní zážitek, kde si mohou užit technologie budoucnosti již dnes. Hosté si objednávají drinky z nabídky na přítomných tabletech. Dvě robotická ramena, které napodobují práci barmana pak během 90 sekund připraví objednané nápoje ze sta lahví, které visí ze stropu. 

Otevírací doba:
pondělí - neděle 12:00-20:30

Adresa:
📍Novotného lávka 198/13, Staré Město