Vánoce jsou pomalu za dveřmi a s ním i každoroční přemýšlení nad tím, co pořídit svým blízkým. Hledáte inspiraci na originální vánoční dárek? Pak Vám přinášíme pár tipů !

Vstupenka do The Pop Up!

Najdou se i tací, kteří ocení pod stromeček nový zážitek! The Pop Up je nová interaktivní výstava v Praze. Jedná se o několik interaktivních místností, kde se malé děti vyřádí, starší se zasmějí a dospělí zažijí něco nového. The Pop Up je vytvořen za účelem propojovat generace a to skrze nezapomenutelné zážitky.
Pokud máte zájem o poukaz do The Pop Up, stačí napsat na info@thepopup.cz

Párový plakát

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zhmotnit okamžik, který pro Vás byl něčím výjimečný? Například jako je první setkání, první polibek, narození, svatba nebo jiná důležitá vzpomínka? Novinkou na trhu je takzvaný párový plakát, kterým můžete obdarovat nejen svou drahou polovičku, ale i maminku, kamaráda, dědečka a ségru! 🙂 . Je možné zvolit z více variant, které jsou níže uvedeny. Cenově se jedná o méně náročný dárek, který druhým může udělat opravdu radost.

a) Párový plakát ZNAMENÍ V SOUHVĚZDÍ

Zakoupíte ZDE

Jedná se o neobyčejný plakát, ve kterém si volíte vlastní znamení, vyznačený v souhvězdí. Každé jednotlivé znamení má své vlastní souhvězdí. Proto vznikl tento plakát pro páry, kde se hvězdy propojí. Text na plakátu je možné doplnit znamením, datumem narození a klidně i jménem.

b) Hvězda mapa Vašeho životní okamžiku

Zakoupíte ZDE

Na tomto plakátu je zachycena reálná konstelace hvězd, které nad Vámi v daný okamžik, který chcete zvěčnit, zářily. Stačí vyplnit jen pár potřebných údajů pro vytvoření vaší hvězdné mapy.

Domácí únikové hry

Oblibu po celém světě sklízí únikové hry, ale zkoušeli jste hrát únikovku z pohodlí domova?
Po celém internetu je mnoho her, které si můžete zakoupit. Určitě můžeme doporučit Detektivní únikovka - Leopold, která má nyní 3. díly.
Hra obsahuje mnoho hlavolamů, záhad a šifer. Navíc Vám dělá při hř
e společníka Váš chytrý telefon či tablet.

Zakoupíte ZDE

Kurz fotografování mobilem

Na zážitky.cz je možné zakoupit čtyřhodinový kurz, který je určený pro kohokoliv, kdo vlastní chytrý mobilní telefon s fotoaparátem a chce z toho vytěžit maximum. Zkušený lektor Vás provede celým kurzem, který Vás naučí nejen fotoaparát používat, ale vysvětlí i základní kompoziční pravidla a jak vyfotit tu nejlepší pózu. 🙂

Zakoupíte ZDE

Přístroj na popcorn

Jaký vánoční dárek vybrat pro milovníka popcornu? No přeci domácí popcornovač!
Poté je už jen na Vás, zda si zvolíte pro filmový večer slaný či sladký popcorn.Tato mašinka na kolečkách je naprosto autentická klasickým popcornovým vozíčkům z kin minulého století.

Zakoupíte ZDE