Vánoce jsou pomalu za dveřmi a s ním i každoroční přemýšlení nad tím, co pořídit svým blízkým. Hledáte inspiraci na originální vánoční dárek? Pak Vám přinášíme pár tipů!

Vstupenka do The Pop Up!

Najdou se i tací, kteří ocení pod stromeček nový zážitek! The Pop Up je nová interaktivní výstava v Praze. Jedná se o několik interaktivních místností, kde se malé děti vyřádí, starší se zasmějí a dospělí zažijí něco nového. The Pop Up je vytvořen za účelem propojovat generace a to skrze nezapomenutelné zážitky.
Pokud máte zájem o poukaz do The Pop Up, stačí napsat na info@thepopup.cz

Párový plakát

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zhmotnit okamžik, který pro Vás byl něčím výjimečný? Například jako je první setkání, první polibek, narození, svatba nebo jiná důležitá vzpomínka? Novinkou na trhu je takzvaný párový plakát, kterým můžete obdarovat nejen svou drahou polovičku, ale i maminku, kamaráda, dědečka a ségru! 🙂 . Je možné zvolit z více variant, které jsou níže uvedeny. Cenově se jedná o méně náročný dárek, který druhým může udělat opravdu radost.

Domácí únikové hry

Oblibu po celém světě sklízí únikové hry, ale zkoušeli jste hrát únikovku z pohodlí domova?
Po celém internetu je mnoho her, které si můžete zakoupit. Určitě můžeme doporučit Detektivní úniková hra - Leopold, která má nyní 3. díly.
Hra obsahuje mnoho hlavolamů, záhad a šifer. Navíc Vám dělá při hře společníka Váš chytrý telefon či tablet.

Kurz fotografování mobilem

Na zážitky.cz je možné zakoupit čtyřhodinový kurz, který je určený pro kohokoliv, kdo vlastní chytrý mobilní telefon s fotoaparátem a chce z toho vytěžit maximum. Zkušený lektor Vás provede celým kurzem, který Vás naučí nejen fotoaparát používat, ale vysvětlí i základní kompoziční pravidla a jak vyfotit tu nejlepší pózu. 🙂

Přístroj na popcorn

Jaký vánoční dárek vybrat pro milovníka popcornu? No přeci domácí popcornovač!
Poté je už jen na Vás, zda si zvolíte pro filmový večer slaný či sladký popcorn. Tato mašinka na kolečkách je naprosto autentická klasickým popcornovým vozíčkům z kin minulého století.