Vánoční večírek každý rok se stejným programem na stejném místě? Tomu tak letos už nebude! Najděte místo, díky kterému bude Váš vánoční večírek nezapomenutelný. V dnešním článku Vám přinášíme několik tipů.

The Pop Up

Hledáte originální místo pro vánoční večírek? The Pop Up! je ta správná volba. Naše prostory mají kapacitu okolo 40 lidí a nabízí nevšední zážitek díky 9 interaktivním instalacím, ke kterým máte po celou dobu pronájmu neomezený přístup. Rádi vám přizpůsobíme místnosti podle vašich potřeb a zapůjčíme stoly, židle a nádobí. Máte i možnost přinést si vlastní občerstvení nebo objednat si catering přímo od nás. 

Web: www.thepopup.cz
Lokalita: Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4 - Podolí 

Point

Point je moderní bar v gotické budově ze 14. století. Bar nabízí své signature drinky a menu sestavené šéfkuchařem, které si můžete užít při poslechu živé hudby nebo DJs. Vnitřní prostory mají kapacitu 80 lidí.

Zdroj

Web: www.pointgallery.cz
Lokalita: Betlémské náměstí 169/5a, Praha – Staré Město

Spojka Karlín

Interiér restaurace, který vás upoutá svým industriálním designem nabízí kapacitu až 130 míst k sezení. K nevšednímu designu restaurace přispívá i 500 živých rostlin, které můžete uvnitř najít. Ve Spojce kombinují pestrost a chuť netradičních surovin a připraví Vám promyšlený catering na míru, na kterém si pochutnají vegani, vegetariáni, bezlepkáři i milovníci masa. 

Zdroj

Web: www.spojka-karlin.cz
Lokalita: Pernerova 697/35, Praha 8

Mama Shelter Prague 

Kromě stylové restaurace máte v Mama Shelter k dispozici šest flexibilních Ateliérů, které můžete sestavit podle svých představ, odpočinkové a herní prostory se stolním fotbálkem a kulečníkovým stolem. Součástí je technické vybavení od LCD obrazovek přes plátna a projektory po Wi-Fi. Ateliéry jsou až pro 220 lidí, plně vybavené, modulární a přizpůsobitelné.

Zdroj

Web: www.mamashelter.com
Lokalita: Veletržní 1502/20, Praha 7 - Holešovice

Bowling Celnice

Moderní bowling v centru Prahy. O vaši zábavu se postará osm bowlingových drah, nechybí také kulečník, šipky a fotbálek. Bowling Celnice nabízí raut, přípravu firemního turnaje, dokonce i poháry a diplomy. 

Zdroj

Web: www.bowling.cz
Lokalita: V Celnici 10, Praha 1