Chcete zažít nezapomenutelný den plný nových zážitků, který bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás? Přečtěte si pár tipů jak tento den strávit a co byste mohli podniknout.

The Pop Up!

Jedná se o interaktivní výstavu, která zabaví celou rodinu. Děti si zde užijí spousty legrace a rodiče se mohou dostat zpátky do mladých let. Zároveň je to skvělé místo na to, abyste na chvíli zpomalili a užívali si maličkostí. Přijďte se podívat sami!

  • Web: www.thepopup.cz
  • Otevírací doba: Pondělí, středa, pátek: 14:00 - 20:00
    Úterý, čtvrtek: individuálně na základě dohody
    Sobota, neděle: 11:00 – 18:30
  • Adresa: Dvorecké náměstí 406/5, Praha 4

Okna do pravěku - expozice Národního muzea

Nově zrekonstruovaná budova Národního muzea nabízí mnoho skvělých expozic a jedna z nich Vás zavede až do samotného pravěku. Budete si tak moci připomenout, jak vypadali trilobiti v prvohorách, model českého dinosaura z druhohor a i doby ledové - u nich můžete vidět model mamuta, který rozhodně stojí za to! Nově také můžete navštívit sál s meteority s exponátem, který váží 83 kg a jedná se o největší meteorit ve sbírce Národního muzea.

Zdroj

Areál Vltavanů 229

Tento sportovní areál je určen jak pro děti, tak pro dospělé. Nachází se zde lanový komplex, který je doplněn skluzavkami, dále také opičí dráha s různými překážkami. Pro ty nejmenší je zde vytvořen také bezpečné hřiště. Rodiče si mohou posedět v restauraci či kavárně, kde se také nachází dětská herna.

Zdroj

Bobová dráha

Bobová dráha na Proseku zabaví nejen vaše děti, ale také vás. Rychlost jízdy si sami zvolíte, a tak můžete jet například až 63 km/hod, nebo si naopak užít pomalejší jízdu s výhledem na Prahu. Trať je dlouhá cca 1 km.

Zdroj
  • Web: www.bobovadraha.cz
  • Otevírací doba: Pondělí - neděle: 10:00 - 22:00
  • Adresa: Prosecká 906/34b, Praha 9 

Perníčkův svět

Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout a dát si něco dobrého? Navštivte tento obchůdek s domácím tradičním českým perníkem, pochutnat si také můžete na skvělých koláčích, buchtách. Děti budou tento nápad určitě milovat!

Zdroj